Серпнева конференція педагогічних працівників

22 серпня 2019 року відбудеться інноваційна серпнева конференція педагогічних працівників у форматі педагогічного квесту-пошуку з теми: „Простір освітніх можливостей”.

Місце проведенн: природне середовище, поблизу с.Бабка. Початок о 11.00 годині.

Захід буде проведений у ІІІ площинах:

- І- Методичні інновації. Обмін досвідом. Підведення підсумків випереджувального завдання (відеоролики або слайд-презентації), яке готували всі заклади освіти про проведену методичну роботу у 2018-2019 навчальному році (використані методичні інновації, створення методичних посібників, робота методичних об’єднань тощо).

- ІІ – Навчальний блок. Квест-технології: тренінги для освітян. Проведення психологічного тренінгу, тренінгу від інклюзивно – ресурсного центру та тренінгу від лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування „Ватра” для учасників заходу.

- ІІІ – Практичний блок. Творче квест-завдання. Педагогічні працівники, організовані у 5 команд, відповідно до маршрутних листів, будуть виконувати творчі квест – завдання на шести умовних станціях – „Літературній”, „Екологічній”, „Логічній”, „Спортивній”, „Творчій”, „Проектній”.

Освітяни міста Вараша готові до застосування нових ідей, здатністі постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку, зростанні та розвитку.