Документ № 1040 від 27.12.2013 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(Тридцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

27.12.2013 №1040
 
Про затвердження міської цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 341 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми підтримки сім'ї до 2016 року", рішення Рівненської обласної ради від 25 жовтня 2013 року №1006 "Про обласну цільову соціальну програму підтримки сім'ї до 2016 року", керуючись п.22 ч.1 ст.26, п.1 ч.3 ст.50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою збереження традиційних сімейних цінностей, посилення мотивації до реєстрації шлюбів, свідомого народження і виховання дітей, а також підвищення соціального захисту сімей, які опинились у складних життєвих обставинах міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити міську цільову соціальну програму підтримки сім’ї до 2016 року (далі Програма) згідно з додатком.

2. Відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради щороку в лютому інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних обов’язків і постійні комісії міської ради: з питань соціально-економічного розвитку бюджету та фінансів; інформаційної політики, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Секретар міської ради                                                             І. КуцВкладення: