Документ № 68 від 25.12.2015 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання
(друга сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

25.12.2015 №68
 
Про затвердження міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ на 2016 рік

З метою соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, які є мешканцями міста Кузнецовськ, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», на підставі пункту 22 частини 1 статті 26, статті 34Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити міську програму соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ на 2016 рік (далі – Програма), що додається.

 

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення в січні 2017 року інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Вважати такими, що втратили чинність рішення Кузнецовської міської ради №1966 від 24.04.2015 «Про затвердження в новій редакції міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ» та №1 від 20.11.2015 «Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 24.04.2015 року №1966 «Про затвердження в новій редакції міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

 Міський голова                                                                                                                     С.Анощенко

 

 Вкладення: