Документ № 673 від 28.12.2012 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання

Р І Ш Е Н Н Я

28.12.2012 №673
 
Про затвердження міської програми розвитку культури на 2013-2017 роки

З метою забезпечення реалізації комплексу освітніх, культурно-мистецьких програм і проектів для дітей та молоді, успадкування та популяризацію української національної культури, виховання у громадян почуття патріотизму, любові до рідного краю, поваги до держави, на підставі Закону України «Про культуру», указу Президента України від 24.11.2005 № 1647/2005 «Про першочергові заходи щодо збагачення та розвиток культури і духовності українського суспільства», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26, пунктом 1 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш ИЛ А:

         1. Затвердити міську програму розвитку культури на 2013-2017 роки (далі –Програма), що додається.

         2. Відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради забезпечити організацію та виконання заходів Програми.

         3. Відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради щороку в лютому інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

         4. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

         5. Контроль   за   виконанням   цього рішення покласти на заступника міського голови   відповідно   до   розподілу   функціональних   повноважень та постійну комісію міської ради з питань духовності, освіти і культури.

Секретар ради                                                                      І. КуцВкладення: