Документ № 36 від 15.12.2015 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання
(друга сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

15.12.2015 №36
 
Про затвердження міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки

З метою вирішення пріоритетних завдань у сфері забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26, статтей 42,50 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України „Про забезпечення організаційно- правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, керуючись Указом Президента України від 16 грудня 2011 року №1163/2011 „Про питання забезпечення реалізації прав дітей в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:  

1. Затвердити міську програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки (далі Програма), що додається.

2. Виконавцям забезпечити організацію та виконання заходів Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачає фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням Кузнецовської міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Міський голова                                                                                 С. Анощенко

 Вкладення: