Документ № 2201 від 15.10.2015 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(п’ятдесят дев’ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

15.10.2015 №2201
 
Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Кузнецовськ на 2015-2017 роки

З метою забезпечення сприятливих умовдля розвитку малого і середнього підприємництва та використання його потенціалу для вирішення соціально-економічних проблем міста, враховуючи розпорядження голови Рівненської ОДА від 14 липня 2015 року №367 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2015 – 2017роки», відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», на підставі частини 2 статті 42 та пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада  

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Кузнецовськ на 2015-2017 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Доручити керівникам виконавчих органів Кузнецовської міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності сприяти виконанню заходів Програми та надавати до відділу економікивиконавчого комітету Кузнецовської міської ради щоквартально до 3 числа місяця наступного за звітним періодом вичерпну інформацію про хід їх виконання.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень та постійну комісію міської ради з питань розвитку підприємництва, торгівлі, послуг, регуляторної політики та захисту прав споживачів.

Секретар міської ради                                                          І.КуцВкладення: