Друкувати


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(п’ятдесят дев’ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

15.10.2015 №2199
 
Про затвердження Програми з енергозбереження м. Кузнецовськ на 2016 - 2020 роки

З метою раціонального використання енергоресурсів в установах та закладах бюджетної сфери, будівлях і спорудах житлово-комунального господарства міста, на об’єктах комунальних підприємств для сталого енергетичного розвитку міста Кузнецовськ у сфері енергозбереження та енергоефективності, відповідно до Закону України «Про енергозбереження», на виконання розпорядження міського голови «Про розробку проекту програми з енергозбереження м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки» від 29.07.2015р. №225-р, на підставі п. 22 ч. 1 ст. 26, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада  

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму з енергозбереження м. Кузнецовськ на 2016 - 2020 роки (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

3. Відділу комунальної власності виконавчого комітету щорічно в січні місяці інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків, постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, приватизації, транспорту, зв’язку та енергозбереження.

Секретар міської ради                                                       І.Куц