Документ № 2116 від 04.09.2015 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Згідно рішення міської ради від 30.08.2016 №307 втратив чинність

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(п’ятдесят восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

04.09.2015 №2116
 
Про затвердження Програми співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків у м. Кузнецовськ до 2020 року в новій редакції

З метою забезпечення участі власників квартир (квартиронаймачів) або ОСББ у співфінансуванні капітальних та поточних ремонтів (реконструкції, модернізації) у багатоквартирних житлових будинках міста Кузнецовськ, керуючись п.22 ч.1 ст.26, п.1 ч.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків у м. Кузнецовськ до 2020 року в новій редакції (далі Програма) виклавши її в новій редакції, згідно з додатком.

2. Виконання робіт проводити згідно договору на умовах співфінансування між Кузнецовським міським комунальним підприємством/ виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради як розпорядником (одержувачем) коштів, будинковим головою/ керівником об’єднання співвласників багатоквартирного будинку як ініціатором і підрядною організацією як виконавцем ремонтних робіт.

3. Рішення Кузнецовської міської ради від 30.12.2014 року № 1804 «Про затвердження Програми співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків у м. Кузнецовськ до 2020 року» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ю.Кравця.

Секретар міської ради                                                       І.КуцВкладення: