Документ № 486 від 20.12.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

20.12.2016 №486
 
Про затвердження Програми реалізації природоохоронних заходів міста Кузнецовськ на 2017 рік

З метою запобігання забруднення навколишнього  природного  середовища, підвищення рівня очищення стічних вод на міських очисних спорудах та збереження зелених зон міста,  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  Кузнецовська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити міську програму  «Програма реалізації природоохоронних  заходів міста Кузнецовськ на 2017 рік» (далі – Програма),  згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста.

3. Відповідному підрозділові виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, в березні місяці 2018 року, інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до розподілу службових обов’язків та постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Міський голова                                                   С.АнощенкоВкладення: