Документ № 477 від 20.12.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

20.12.2016 №477
 
Про затвердження міської програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2017 рік

З метою задоволення інформаційних потреб мешканців міста Кузнецовськ щодо діяльності органів місцевого самоврядування у вирішенні питань загальноміського значення в суспільно-політичній, соціально-економічній та культурній сферах, на підставі пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада  

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2017 рік (далі Програма), що додається.

2. Відповідному підрозділу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради у лютому 2018 року інформувати міську раду про хід виконання Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків, постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та  інформаційної політики.

Міський  голова                                                                               С.АнощенкоВкладення: