Документ № 497 від 23.12.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.12.2016


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

23.12.2016 №497
 
Про затвердження міської програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вараша» на 2017 рік

На підставі частини третьої статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», абзаців другого, п’ятого частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», керуючись підпунктом «а» пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кузнецовська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити міську програму «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вараша» на 2017 рік (далі – Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на 2017 рік.

3. Управлінню освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради:

3.1. Забезпечити виконання Програми.

3.2. Інформувати міську раду про реалізацію заходів Програми в січні 2018 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради В.Міцюка, постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Міський голова                                                               С.АнощенкоВкладення: