Документ № 318-р від 13.09.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.09.2017


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

13.09.2017 №318-р
 
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 27 постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Кузнецовської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 09.12.2016 № 364-р, зі змінами, рішення  Вараської міської ради від 09.06.2017 № 759  «Про затвердження структури виконавчих органів Вараської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління»,  керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради.

2.  Відділу з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради вжити заходів по розміщенню повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Вараської міської ради, згідно додатку.

3. Відділу з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради,  забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити керуючому справами виконавчого комітету Вараської міської ради Біруку Б.І.

Міський голова                                                 С.АнощенкоВкладення: