Документ № 385-р від 16.11.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

16.11.2017


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

16.11.2017 №385-р
 
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади (повторно)

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Кузнецовської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 09.12.2016 № 364-р, зі змінами, рішення Вараської міської ради від 09.06.2017 № 759 «Про затвердження структури виконавчих органів Вараської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління», враховуючи протокол № 24 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Вараської міської ради від 08.11.2017, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити конкурс (повторно) на заміщення вакантної посади заступника начальника юридичного відділу виконавчого комітету Вараської міської ради на час перебування на виборній посаді Шумри Ірини Вікторівни.

2. Відділу з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради вжити заходів по розміщенню повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Вараської міської ради, згідно додатку.

3. Відділу з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради, забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади заступника начальника юридичного відділу виконавчого комітету Вараської міської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити керуючому справами виконавчого комітету Вараської міської ради Біруку Б.І.

Міський голова                                                 С.АнощенкоВкладення: