Документ № 190 від 23.11.2017 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

23.11.2017 №190
 
Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Вараської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

З метою забезпечення реалізації державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування, відповідно до ст.ст.7,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пп.1 п.б ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план діяльності виконавчого комітету Вараської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (додається).

2.  План діяльності виконавчого комітету Вараської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів оприлюднити шляхом опублікування на офіційному веб-сайті Вараської міської ради та її виконавчого комітету не пізніш як у десятиденний термін після його затвердження.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                                           С.АнощенкоВкладення: