Документ № 877 від 28.11.2017 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцята сесія

РІШЕННЯ

28.11.2017 №877
 
Про затвердження міської програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вараша» на 2018 рік

На підставі частини третьої статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», абзаців другого, п’ятого частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», в зв’язку з прийняттям Закону України від 24.12.2015 № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись підпунктом «а»пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вараша» на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на 2018 рік.

3. Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради:

3.1. Забезпечити виконання Програми.

3.2. Інформувати міську раду про реалізацію заходів Програми в січні 2019 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків, постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

 Міський голова                                                               С.АнощенкоВкладення: