Документ № 1043 від 28.12.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.01.2018


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

28.12.2017 №1043
 
Про надання дозволу громадянину Распутному К.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Розглянувши клопотання та подані документи громадянина Распутного Костянтина Миколайовича від 30.11.2017, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, керуючись ст.ст. 12, 38, 39, 116, 118, 121, ч.1 ст. 122, ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України « Про землеустрій », п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянину Распутному Костянтину Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу міської ради (землі сільськогосподарського призначення комунальної власності), що знаходиться: Рівненська область, м. Вараш, мкр-н Півничний – 1.

2. Громадянину Распутному Костянтину Миколайовичу звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із врахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та подати на розгляд сесії Вараської міської ради для його затвердження.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

 

Міський голова                    C.АнощенкоВкладення: