Документ № 1049 від 15.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

18.01.2018


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

15.01.2018 №1049
 
Про затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам із аналізом регуляторного впливу

З метою посилення контролю по відшкодуванню збитків вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенні якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержання доходів у зв’язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення та відшкодування збитків, завданих територіальній громаді м. Вараш, внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку фізичними, юридичними особами та громадянами, відповідно до статей 12, 125, 152, 156, 157, 206, 211 Земельного Кодексу України, статей 22, 1166 Цивільного кодексу України, враховуючи пропозицію постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, керуючись Постановою Кабінету  Міністрів  України  від 19.04.1993 року № 284  «Про  Порядок  визначення  та  відшкодування  збитків  власникам  землі  та  землекористувачам» та ст.ст. 33, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська  рада

 В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам  в місті Вараш (далі - Положення), згідно з додаком 1.

2. Затвердити акт щодо визначення та відшкодування розміру збитків власникам землі та землекористувачами, згідно з додатком 2.

3. Затвердити форму договору про добровільне відшкодування збитків, згідно  з додатком 3.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від  30 січня 2014 № 6 «Про створення комісії з визначення розміру збитків, заподіяних власниками землі та землекористувачам».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин, архітектури, містобудування,благоустрою та екології.

Міський  голова                                                                        С. АнощенкоВкладення: