Документ № 1660 від 25.09.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(Сорок шоста сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

25.09.2014 №1660
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 30 серпня 2012 року №575 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна»

Керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 25, ч.2 ст.42, п.5 ст.60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести до рішення міської ради   30 серпня 2012 року № 575 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна» такі зміни:

1.1.По тексту даного рішення всі слова у всіх відмінках: «газета «Вісті», замінити словами: «друковані засоби масової інформації» у відповідних відмінках.

1.2. П.3.1. розділу ІІІ «Умовами конкурсу є» доповнити абзацом п’ять такого змісту: «Оплата публікації оголошенняпро конкурс, здійснюється переможцем конкурсу за виставленими розрахунками відповідних ЗМІ, після повідомлення   його   про погодження комісії з проведення конкурсу на право оренди комунального майна, укладення з ним договору оренди».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ю. Кравця.      

Секретар міської ради                                                                     І. Куц