Документ № 136 від 13.01.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання
(третя сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

13.01.2016 №136
 
Про затвердження міської програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кузнецовська» на 2016 рік

На підставі частини третьої статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», абзаців другого, п’ятого частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», в зв’язку з прийняттям Закону України від 24.12.2015 № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись підпунктом «а»пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кузнецовська» на 2016 рік (далі – Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на 2016 рік.

3. Управлінню освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради:

         3.1. Забезпечити виконання Програми.

         3.2. Інформувати міську раду про реалізацію заходів Програми в січні 2017 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради В.Міцюка, постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Міський голова                                                               С.Анощенко

 Вкладення: