Документ № 1499 від 05.03.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

06.03.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

05.03.2019 №1499
 
Про передачу комунального майна на баланс КП УК ЖКС ВМР

На виконання рішення Вараської міської ради від 21.12.2018 року №1366 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у комунальну власність територіальної громади міста Вараш», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради комунальне майно на баланс комунального підприємства «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради, а саме:

- гуртожиток корпусу №2, який знаходиться за адресою: вулиця Незалежності, 1а, село Заболоття, Володимирецького району, Рівненська область.

2. Виконавчому комітету Вараської міської ради передати з свого балансу комунальне майно зазначено в пункті 1 цього рішення на баланс комунального підприємства «Управляюча компанія«Житлокомунсервіс» Вараської міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства.

3. Комунальному підприємству «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради прийняти на баланс вищезазначене майно на праві господарського відання у відповідності до чинного законодавства України забезпечивши його бухгалтерський облік.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за постійною депутатською комісією з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Міський голова                                                   С. АнощенкоВкладення: