Документ № 216 від 06.04.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання
(п’ята  сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

06.04.2016 №216
 
Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 25.12.2015 року №68 «Про затвердження міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м.Кузнецовськ на 2016 рік»

З метою соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, які є мешканцями міста Кузнецовськ, на виконання протокольного доручення наданого за результатом робочої наради при міському голові від 15.02.2016 року «Про хід виконання у 2016 році міських цільових програм»,  на підставі пункту 22 частини 1 статті 26,  статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту, Кузнецовська міська рада  

В И Р І Ш И Л А:

1.    Внести зміни до рішення міської ради від 25.12.2015 року №68 «Про затвердження міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ на 2016 рік» (далі – Програма), виклавши додаток в новій редакції (додається).
2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.
    3. Управлінню праці та соціального захисту населення в січні 2017 року інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Міський голова                                                  С.АнощенкоВкладення: