Телефонний довідник

Телефонний довідник Вараської міської ради, виконавчого комітету та його структурних підрозділів

Тимчасово здійснює повноваження міського голови

Мензул Олександр Павлович- тзп міського голови, т.2-45-19

Заступники міського голови, керуючий справами виконкому, секретар ради, помічник, прес-секретар міського голови.

Зубрецька Ніна Олексіївна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т. 2-39-06, каб. 304.
Кречик Анатолій Іванович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, каб.315.
Мензул Олександр Павлович - секретар міської ради, т. 2-45-19
Бірук Борис Іванович - керуючий справами виконавчого комітету, т.3-28-82, каб.203.
Легка Ірина Андріївна - помічник, прес-секретар міського голови, каб.202.

Відділ аудиту

Кравченко Геннадій Віталійович - начальник відділу аудиту, каб. 218. 
Кушнірчук Олена Віталіївна - головний спеціаліст відділу аудиту, каб.218.
Васильченко Тетяна Григорівна - головний спеціаліст відділу аудиту, каб.218.

Відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції

Тарадюк Оксана Федорівна - начальник відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.3-20-67, каб.221.

Симонюк Павло Павлович - спеціаліст I категорії відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.3-20-67, каб.221. 

Юридичний відділ

Лазарчук Тетяна Михайлівна - начальник юридичного відділу, т.2-34-46, каб. 316.
Головач Наталія Віталіївна - заступник начальника юридичного відділу, каб.312
Хомич Ольга Анатоліївна - головний спеціаліст юридичного відділу, т.2-48-50, каб. 311.
Хазов Юрій Миколайович - головний спеціаліст юридичного відділу, т.2-48-50, каб.311.

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Шумра Альона Олексіївна - начальник відділу, головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-43-60, каб.208.

Дмитрук Алла Іванівна - заступник начальника відділу фінансово-господарського забезпечення, головного бухгалтера т.2-32-69, каб.209.

Цюпко Людмила Володимирівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-32-69, каб.209.
Козюк Валентина Лукашівна - головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-32-69, каб.209.
Юсин Олена Дмитрівна - головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення, т. 2-32-69, каб.209.

Сектор господарського забезпечення

Босик Віктор Михайлович - завідувач сектором господарського забезпечення, каб.213, т.2-43-27.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Шкабура Анатолій Андрійович - заступник начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, голова комітету з фізичної культури і спорту, т. 3-15-97, каб.219.
Ярута Наталія Миколаївна - головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, т.2-39-25, каб.219.
Абрамович Олег Миколайович - спеціаліст I категорії відділу у справах сім’ї, молоді та спорту т.2-39-25, каб.219.

Відділ у справах сім'ї та молоді

Рибак Зоряна Олександрівна - начальник відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-39-25, каб.219.


Відділ програмно-комп'ютерного забезпечення

Кущик Іван Назарович - начальник відділу програмно-комп'ютерного забезпечення, каб.220.

Лапинін Віталій Георгійович - головний спеціаліст відділу програмно-комп'ютерного забезпечення, каб.220.

Жуковська Оксана Володимирівна - спеціаліст I категорії відділу програмно-комп'ютерного забезпечення, каб.220.

Відділ організаційної роботи та загальних питань

Базелюк Оксана Петрівна - начальник відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-45-22, каб.313.
Кмін Богдан Борисович - головний  відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 3-11-95, каб. 318.
Павлусь Лілія Іванівна - головний спеціаліст відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-33-07, каб.314.
Тарєєва Олена Василівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 3-11-95, каб. 318.
Хондока Ольга Степанівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу організаційної роботи та загальних питань, т.3-11-95, каб. 318.
Остапович Ульяна Степанівна - головний спеціаліст відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-33-07, каб. 314.
Козодой Людмила Павлівна - спеціаліст I категорії відділу організаційної роботи та загальних питань, т. 2-33-07, каб.314.

Відділ майна комунальної власності міста

Савченко Ірина Іванівна - начальник відділу майна  комунальної власності міста, т. 2-46-64, каб.201.

Колбун Оксана Василівна - головний спеціаліст відділу майна комунальної власності міста, т. 3-29-82, каб.201.
Макарчук Людмила Іванівна - головний спеціаліст  відділу майна комунальної власності міста, т. 2-49-97, каб.201.
Мацюк Ніна Миколаївна - спеціаліст 1-ї категорії відділу майна комунальної власності міста, т. 3-29-82, каб.201.
Жданюк Катерина Василівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу майна комунальної власності міста, т.3-29-82, каб.201.

Відділ економіки

Барабух Ірина Ростиславівна - начальник відділу економіки, т.2-40-15, каб.215.

Ляскун Руслана Михайлівна - заступник начальника відділу економіки, т.2-35-48, каб.205.
Волох Вікторія Валеріївна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-49-77, каб.210.
Черевач Інна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-49-77, каб.210.

Іщик Ольга Олександрівна - спеціаліст I категорії відділу економіки, т.2-41-77, каб. 205

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" знаходиться за адресою: мікрорайон Будівельників 25/1, приміщення 104

Коцюбайло Руслана Іванівна - начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг".
Абрамчук Валентина Анатоліївна - адмінстратор відділу "Центр надання адміністративних послуг".
Чугай Наталія Володимирівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг".
Ткачук Наталя Вікторівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг".
Корж Альона Іванівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг".

Шолом Людмила Миколаївна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг".
Герук Інна Олександрівна - головний спеціаліст зі звернень громадян відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-42-98, каб. 109. (приміщення міської ради)

Служба у справах дітей

Ільїна Анна Василівна - начальник служби у справах дітей, т. 2-21-86, каб.217.
Шпак Валентина Миколаївна - головний спеціаліст категорії служби у справах дітей, т.3-13-26, каб. 218.
Самохіна Ольга Миколаївна - завідувач сектором опіки та піклування служби у справах дітей, т.3-13-26, каб.216.
Мамчик Олена Іванівна - спеціаліст I категорії, бухгалтер служби у справах дітей, каб. 312.

Відділ культури та туризму

Савонік Оксана Ярославівна - начальник відділу культури, т.3-10-12.

Шевчук Тетяна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу культури, т. 3-10-12.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Данілко Олена Миколаївна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, т. 2-33-43, каб.204.
Шульга Інна Петрівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців, т. 2-33-43.

Відділ з питань НС та ЦЗН

Мізюк Ірина Григорівна-начальник відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-37-25, каб. 207.

Гавришкевич Віта Сергіївна-головний спеціаліст відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-37-26, каб. 207.

Відділ з питань регулювання земельних відносин

Ярижко Віктор Іванович - начальний відділу з питань регулювання земельних відносин, т. 2-40-79, каб. 216.

Данилко Людмила Миколаївна - головний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин, т. 2-40-79, каб. 216.

Архівний відділ

Федорчук Ольга Дмитрівна - начальник архівного відділу, т. 2-35-85.
Бабич Олена Володимирівна – архіваріус, т.2-35-85.

Секретаріат міської ради

Новак Інна Петрівна - головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-41-64, каб.302.

Лутай Руслана Миколаївна - головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-41-64, каб.309.

Олещук Ольга Олександрівна - головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-47-92, каб.310.

Стояновський Олександр Йосипович - спеціаліст I категорії Секретаріату міської ради, т. 2-47-92, каб.310.

 

Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи 

Антоніч Сергій Іванович - головний спеціаліст, т.2-35-47, каб.308.

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

Качинська Ірина Олександрівна - головний спеціаліст, т. 2-37-26, каб. 207

 

Головний спеціаліст з обліку житла

Ковальчук Надія Микитівна - головний спеціаліст з обліку житла, т. 3-15-93, каб.107.

 

Відділ реєстрації  знаходиться за адресою: мікрорайон Будівельників 25/1, приміщення 104

Антонюк Людмила Костянтинівна - начальник відділу реєстрації, т. 2-34-51.

Овечко Ірина Михайлівна - держаний реєстратор, т. 2-34-51.
Сергійчук Віра Василівна - державний реєстратор, тел. 2-33-01.
Герасимчук Оксана Володимирівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади,  т.3-19-88.
Кречик Ольга Михайлівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади, т. 3-19-88.
Палей Юлія Іванівна - головний спеціаліст відділу реєстрації,  т.2-30-25.
Міхеєва Світлана Володимирівна - головний спеціаліст відділу реєстрації, т. 2-30-25.
Швець Тетяна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу реєстрації, т. 2-30-25.

 

Фінансове управління

Тацюк Валентина Вікентіївна - начальник фінансового управління, т. 2-36-25, 3-94-10, каб.305.
Максимчук Алла Геннадіївна - головний бухгалтер фінансового управління, т. 2-11-75, каб.211.
Хандучка Олена Микитівна - відділ планування доходів бюджету фінансового управління, т. 3-74-77, каб.214.

 

Управління освіти

Корень Олена Миколаївна - начальник управління освіти, т. 2-46-22.

Бондар Людмила Анатоліївна - заступник начальника управління освіти, т.2-32-63

Горайчук Анатолій Ілларіонович - заступник начальника управління освіти, т. 2-36-10.

Мочарська Інна Василівна - головний спеціаліст з кадрової роботи, т.2-30-86

Ружицька Іванна Олегівна - головний спеціаліст, юрисконсульт, т.2-32-44
Куськовець Микола Іванович - головний спеціаліст управління освіти, т.2-11-44.
Федінчик Василь Артемович - головний спеціаліст управління освіти, т.2-11-44.
Мельник Людмила Євгеніївна - головний спеціаліст управління освіти, т. 2-39-41.

Шама Ірина Анатоліївна - спеціаліст I категорії управління освіти, т.2-30-86.

Кремінська Ніна Анатоліївна - завідувач комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», т. 2-41-08.

Управління праці та соціального захисту населення

Сич Тетяна Борисівна - начальник управління праці та соціального захисту населення, т. 2-32-95, каб.106.

 

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва 

Бедик Сергій Михайлович - начальник управління містобудування, архітектури та капітального будівництва,  т. 2-38-14

Колесінська Наталія Петрівна - головний спеціаліст відділу планування територій та містобудівного кадастру, т. 2-47-43

Слобода Наталія Володимирівна -  спеціаліст I категорії управління містобудування, архітектури та капітального будівництва

 

Відділ муніципальної поліції

Прокопович Віра Іванівна - начальник відділу муніципальної поліції,  каб. 202.

Бартосевич Наталія Василівна - головний спеціаліст, інспектор відділу муніципальної поліції, каб.202.

Рибачик Андрій Степанович - головний спеціаліст, інспектор відділу муніципальної поліції, каб.202.

 

Відділ комунальної власності 

Москалик Ніна Степанівна - діловод т. 2-33-07, каб. 314

 

Відділ господарського забезпечення

Бортнік Валентина Володимирівна - завідувач господарвством, т.2-45-46

 

Організаційно-контрольний відділ

Масюк Надія Володимирівна - оператор комп'ютерного набору, т. 3-11-95, каб. 318

 

Військово-облікове бюро

Іщик Ніна Василівна- завідувач, т.2-37-51

Катеринич Надія Володимирівна - старший інспектор, т.2-37-51 

Медведюк Тамара Олександрівна - відповідальний черговий, т.2-37-51

Кривчук Любов Анатоліївна - відповідальний черговий, т.2-37-51