Телефонний довідник

Телефонний довідник Кузнецовської міської ради, виконавчого комітету та його структурних підрозділів

Міський голова

Анощенко Сергій Іванович - міський голова, т.2-18-18. каб.302

Заступники міського голови, керуючий справами виконкому, секретар ради.

Зубрецька Ніна Олексіївна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т. 2-25-75, каб. 302
Кречик Анатолій Іванович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, каб.221
Шумра Ірина Вікторівна - секретар міської ради, т. 2-12-45, каб.301
Бірук Борис Іванович - керуючий справами виконавчого комітету, т.3-28-82, каб.203
Козодой Людмила Павлівна - секретар міського голови, т.2-19-19, каб.303
Коломієць Вікторія Миколаївна - прес-секретар міського голови, т.2-20-42, каб.310

Відділ з гуманітарних питань та внутрішньої політики

Босик Віктор Михайлович - начальник відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики, т. 2-10-40, каб.207
Павлусь Лілія Іванівна - головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики, т. 2-10-40, каб.207
Кущик Іван Назарович - головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики, т. 2-10-40, каб.207

Відділ з питань кадрової політики, нагород та запобігання корупції

Тарадюк Оксана Федорівна-начальник відділу з питань кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.2-29-01, каб.221

Симонюк Павло Павлович - спеціаліст I категорії відділу з питань кадрової політики, нагород та запобігання корупції, т.2-29-01, каб.221

Відділ з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Антоніч Сергій Іванович- начальник відділу з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами , т.2-10-09, каб.308
Москалик Ніна Степанівна - друкарка 1-ї категорії відділу з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, т. 2-10-09, каб. 308

Юридичний відділ

Лазарчук Тетяна Михайлівна -начальник юридичного відділу, т.2-34-46, каб. 316
Дворецький Віктор Євгенійович - головний спеціаліст юридичного відділу, т.2-48-50, каб. 311
Власік Вікторія Юріївна - спеціаліст I категорії юридичного відділу, т.2-48-50, каб. 311

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Шумра Альона Олексіївна- начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, т. 2-18-81, каб.208
Цюпко Людмила Володимирівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності, т. 2-32-69, каб.209
Козюк Валентина Лукашівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності, т. 2-32-69, каб.209
Юсин Олена Дмитрівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності, т. 2-32-69, каб.209

Відділ у справах сім’ї та молоді

Олещук Ольга Олександрівна - начальник відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-15-45, каб.219
Ярута Наталія Миколаївна - головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-15-45, каб.219
Васильченко Тетяна Григорівна - спеціаліст I категорії відділу у справах сім’ї та молоді, т.2-15-45, каб.219

Комітет з фізичної культури і спорту

Шкабура Анатолій Андрійович - голова комітету з фізичної культури і спорту, т. 3-15-97, каб.219

Організаційно-контрольний відділ

Базелюк Оксана Петрівна - начальник організаційного-контрольного відділу, т. 2-19-92, каб.313
Кмін Богдан Борисович - головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу, т. 2-20-95, каб. 318
Слобода Наталія Володимирівна - головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу, т. 2-20-95, каб. 318
Тарєєва Олена Василівна - спеціаліст 1-ї категорії організаційно-контрольного відділу, т. 2-20-95, каб. 318
Хондока Ольга Степанівна - спеціаліст 1-ї категорії організаційно-контрольного відділу, т.2-20-95, каб. 318
Масюк Надія Володимирівна - оператор ком'ютерного набору організаційно-контрольного відділу, т.2-16-52, каб. 314

Відділ комунальної власності

Савченко Ірина Іванівна - начальник відділу комунальної власності, т. 2-46-64, каб.201
Макарчук Людмила Іванівна - головний спеціаліст з питань будівництва відділу комунальної власності, т. 3-29-82, каб.201
Мацюк Ніна Миколаївна - економіст, спеціаліст 1-ї категорії відділу комунальної власності, т. 3-29-82,каб.201
Прокопович Віра Іванівна - головний спеціаліст, начальник інспекції з благоустрою та ОНПС ВКВ міськвиконкому, т. 2-14-15, каб. 201
Шульга Інна Петрівна - спеціаліст 1-ї категорії відділу комунальної власності, т. 2-36-73, каб. 220
Легка Ірина Андріївна – діловод відділу комунальної власності, т. 2-36-73, каб. 220

Відділ містобудування та архітектури

Колесінська Наталія Петрівна - начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор т. 2-33-07, каб. 315
Бедик Сергій Михайлович -головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, т. 2-16-52, каб.314

Відділ економіки

Ляскун Руслана Михайлівна - начальник відділу економіки, каб.212, т.2-10-08
Барабух Ірина Ростиславівна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-16-87, каб.205
Волох Вікторія Валеріївна - головний спеціаліст відділу економіки, т.2-16-87, каб.205
Ковальчук Оксана Василівна -головний спеціаліст з питань захисту прав споживачів та торгівлі відділу економіки, т.2-16-87, каб.205

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Коцюбайло Руслана Іванівна -начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг",  т.2-23-73, каб.1-105
Абрамчук Валентина Анатоліївна - адмінстратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т. 2-23-73, каб. 1-105
Чугай Наталія Володимирівна- адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-23-73, каб.1-105
Ткачук Наталія Вікторівна - адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг", т.2-23-73, каб.1-105
Іщик Ольга Олександрівна-головний спеціаліст зі звернень громадян, т.2-16-98, каб. 1-105

Служба у справах дітей

Ільїна Анна Василівна - начальник служби у справах дітей, т. 2-21-86, каб.217
Шпак Валентина Миколаївна - головний спеціаліст категорії служби у справах дітей, т.3-13-26, каб. 218
Самохіна Ольга Миколаївна - завідувач сектором опіки та піклування служби у справах дітей, т.3-13-26, каб.216
Водько Галина Григорівна - головний спеціаліст служби у справах дітей, каб. 312

Відділ культури

Савонік Оксана Ярославівна - начальник відділу культури, т. 2-40-22
Перепич Тетяна Вікторівна - головний спеціаліст відділу культури, т. 2-21-13
Журук Ірина Володимирівна - головний спеціаліст відділу культури, т. 2-21-13

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Данілко Олена Миколаївна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, т. 3-71-14, каб.204

Відділ з питань НС та ЦЗН

Мізюк Ірина Григорівна-начальник відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-12-44, каб. 215

Гавришкевич Віта Сергіївна-головний спеціаліст відділу з питань НС та ЦНЗ, т. 2-12-44, каб. 215

Землевпорядник

Мосейко Ірина Вікторівна -головний спеціаліст, землевпорядник, т. 2-16-09, каб. 216

Архівний відділ

Федорчук Ольга Дмитрівна - начальник архівного відділу, т. 2-35-85
Бабич Олена Володимирівна – архіваріус, т.2-35-85

Секретаріат міської ради

Новак Інна Петрівна -головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-41-64, каб.302

Лутай Руслана Миколаївна - головний спеціаліст Секретаріату міської ради, т. 2-20-42, каб.310

Стояновський Олександр Йосипович - спеціаліст I категорії Секретаріату міської ради, т. 2-41-64, каб.302

Головний спеціаліст з обліку житла

Ковальчук Надія Микитівна - головний спеціаліст з обліку житла, т. 2-25-53, каб.107

Відділ господарського забезпечення

Савчук Петро Титович - начальник відділу господарського забезпечення, т.3-00-24, каб.304
Бортнік Валентина Володимирівна - завідувач господарством, т. 2-19-93
Денега Юлія Сергіївна - старший оператор ЕОМ, т. 3-55-09

Відділ реєстрації

Антонюк Людмила Костянтинівна - начальник відділу реєстрації, каб.202, т. 2-30-25
Сергійчук Віра Василівна - державний реєстратор, тел. 2-33-01
Головач Наталія Віталіївна - державний реєстратор, каб.1-104, т. 2-34-51
Герасимчук Оксана Володимирівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади, каб.204, т.2-30-25
Кречик Ольга Михайлівна - головний спеціаліст з питань реєстрації громади, каб.204, т. 2-30-25
Овечко Ірина Михайлівна - державний реєстратор, каб.202, т.2-34-51
Палей Юлія Іванівна - головний спеціаліст відділу реєстрації, каб.202, т.2-30-25
Міхеєва Світлана Володимирівна - головний спеціаліст відділу реєстрації каб.202, т. 2-30-25
Швець Тетяна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу реєстрації каб.202, т. 2-30-25

Фінансове управління

Тацюк Валентина Вікентіївна - начальник фінансового управління, т. 2-10-25,3-94-10, каб.305
Максимчук Алла Геннадіївна - головний бухгалтер фінансового управління, т. 2-11-75, каб.211
Хандучка Олена Микитівна - відділ планування доходів бюджету фінансового управління, т. 3-74-77, каб.214

Управління освіти

Корень Олена Миколаївна - начальник управління освіти, т. 2-46-22, 2-22-20
Горайчук Анатолій Ілларіонович- заступник начальника управління освіти, т. 2-36-10
Куськовець Микола Іванович - головний спеціаліст управління освіти, т.2-11-44
Ружицька Іванна Олегівна - головний спеціаліст-юрист управління освіти, т.2-11-44
Федінчик Василь Артемович - головний спеціаліст управління освіти, т.2-11-44
Мельник Людмила Євгеніївна - головний спеціаліст управління освіти, т. 2-30-86
Кремінська Ніна Анатоліївна- завідувач комунальної установи «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти» , т. 2-41-08

Управління праці та соціального захисту населення

Сич Тетяна Борисівна - начальник управління праці та соціального захисту населення, т. 2-15-95, каб.106