Якість питної води у Вараші відповідає санітарним нормам

Нещодавно міським відділом лабораторних досліджень ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» було проведено дослідження питної води у школах та садках Вараша. В усіх закладах освіти, окрім ДНЗ №4, питна вода виявилася якісною та відповідала вимогам санітарно-мікробіологічних норм.

Continue Reading

Креативна та творча молодь Вараша відвідала "Рекітське сузір’я - 2017"

Креативна, творча та амбітна молодь з усіх куточків України щороку зустрічається у мальовничому закарпатському містечку Міжгір’ї, для того, щоб знову і знову поділитися своїми ідеями, доробками із маліжанською сім’єю та поповнити скарбницю фестивалю.

Continue Reading

Вараш: вихованці підліткового клубу завітали на екскурсію до місцевих вогнеборців

19 вересня з нагоди Дня рятувальника до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали вихованці підліткових клубів за місцем проживання Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Continue Reading

У СМСЧ №3 - оновлення медичного обладнання

Нещодавно в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» встановили та впровадили в експлуатацію нове сучасне обладнання, придбане за рахунок бюджету міста Вараш: зокрема, рентгено-діагностичний хірургічний апарат ТSA с-подібний, приліжковий монітор пацієнта для анестезіології, центрифугу медичну лабораторну, нові операційні освітлювачі, операційний стіл DS з електроприводом підйому і нахилу та 5 холодильників для потреб дитячого, дорослого та пологового відділень.

Continue Reading

Визначили переможців "Кузнецовської піраміди-2017"

Восьмий рік поспіль початок осені для більярдної спільноти знаменується проведенням міського турніру з більярду "Кузнецовська піраміда". Останні три роки змагання присвячені пам'яті прекрасної людини, голови ГО «Рідне місто», одного з ініціаторів та організаторів даного турніру у 2010 році Віталія Магдича. Партнерами проведення турніру, основний раунд якого відбувався у День міста, стали компанія "BLEST" (м'які меблі), громадська організація "Рідне місто" та більярдний клуб «LION».

Continue Reading

Рятувальники провели урочисті заходи з нагоди професійного свята

15 вересня, напередодні професійного свята, працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – Дня рятівника, яке відзначається, згідно Указу Президента України № 830/2008 від 12.09.2008 року щорічно 17 вересня у місті Вараш співробітники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели урочисті заходи з нагоди свята.

Continue Reading