14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Одну з найбільших аварій - аварію на ЧАЕС знає і пам'ятає весь світ. На згадку про цей «чорний день» була визначена дата 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Continue Reading

Виплата компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за листопад 2018 року

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про надходження фінансування для проведення щомісячної виплатигромадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за листопад 2018 року. А саме:

Continue Reading

Запрошуємо до співпраці

Для посилення уваги до повсякденних потреб громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема, поліпшення їх медичного, соціально-побутового обслуговування та з метою створення справедливих та конкурентних умов управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради запрошує до співпраці зацікавлених осіб, які мають досвід здійснення послуг зубопротезування та відпуску ліків громадянам.

Continue Reading

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!

Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та передсвятковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми.

Continue Reading

Внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року № 329) (далі - Положення), якими надано можливість комісіям приймати рішення щодо призначення житлової субсидії домогосподарству, до складу якого входять особи, що перебувають за кордоном більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, якщо такими особами підтверджено легалізованими в Україні документами набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення.

Continue Reading

Платні послуги протипожежного призначання

Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області інформує про те, що постановою Кабінету Міністрів України № 1102 від 26 жовтня 2011 року затверджено ПЕРЕЛІК платних послуг протипожежного призначення, які надаються підрозділами (спеціальними регіональними центрами швидкого реагування, територіальними аварійно-рятувальними загонами, спеціальними загонами, аварійно- та пожежно-рятувальними підрозділами, вузлами зв’язку, загонами забезпечення, технічними службами, базами зберігання та їх підрозділами) Міністерства надзвичайних ситуацій (Державної служби України з надзвичайних ситуацій), а саме:

Continue Reading