Рятувальники закликають дотримуватись правил безпеки

Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області інформує про те, що 17 липня о 16:22 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про те, що поблизу с. Ясногірка, Сарненського району, на території піщаного кар’єру стався зсув піску (глибина кар’єру близько 5 м), внаслідок чого було засипано двох дітей.

Continue Reading

Увага! Прийом документів призупинено

У зв’язку із необхідністю приведення процедури щодо присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», якою затверджено Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, який набрав чинності 1 липня 2019 року, відповідно до листа Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради від 10.07.2019 вих.№01-14/422, відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вараської міської ради тимчасово припиняє прийом документів для отримання адміністративної послуги «Присвоєння та зміна адрес об’єктам нерухомого майна».

Continue Reading

Нове підвищення пенсій з 1 липня 2019 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року підвищено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. У зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проведено відповідні перерахунки пенсій. 

Continue Reading

Повідомлення про реєстрацію колективних договорів

Упродовж квітня-червня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради здійснено повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень наступних підприємств:

Continue Reading

Щодо дотримання заходів пожежної та техногенної безпеки

З метою забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях під час позачергових виборів народних депутатів України, Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області нагадує основні вимоги та правила пожежної безпеки на цих об’єктах.

Continue Reading