Сплачено до бюджету

Платниками м.Вараш за сім місяців ц.р. до зведеного бюджету сплачено 290,6тис.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 43,5тис.грн. до відповідного періоду минулого року.

Continue Reading

Трудовий договір чи договір цивільно-правового характеру? Як не помилитися

1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6 грудня 2016 р. № 1774-VIII, яким, зокрема, значно посилено відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю. У зв’язку з цим питання відмінностей між трудовим та цивільно-правовим договором набуває ще більшої актуальності, ніж раніше, адже неправильна кваліфікація відносин може стати причиною значних штрафних санкцій.

 

Continue Reading

Офіційні трудові відносини – запорука впевненості у завтрашньому дні

З метою поширення серед жителів міста Вараш відомостей про соціальні гарантії, передбачені у трудовому законодавстві, ризики виплати неофіційної заробітної плати та роботи в тіньовому секторі економіки, у Кузнецовському міському центрі зайнятості днями відбувся семінар «Легальна зайнятість» для безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи.

 

Continue Reading

Рівний доступ до ідентифікаційних документів і свідоцтв про реєстрацію

Рівний доступ до ідентифікаційних документів і свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану є обов’язковою умовою визнання правосуб’єктності особи, а також права на реєстрацію народження, відповідно до міжнародних стандартів у сфері прав людини.

Continue Reading