Патронатна форма виховання дитини

В Україні запроваджено патронатну форму виховання дитини, яка опинилася у складних обставинах. Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання здійснення патронату над дитиною”, що визначає механізм запровадження патронату над дитиною та порядок організації діяльності сім’ї патронатного вихователя.

Continue Reading

Звернення голови Вараської міської ГО «Ветеранів ліквідації Чорнобильської аварії» Г. Петровича до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня є Днем пам'яті і вшанування героїзму  ліквідаторів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  людей, які ціною свого здоров’я,  а хто й життя здолали страшну трагедію 20 століття.

Continue Reading

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Події понад 30-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день, 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха.

Continue Reading

Про намір здійснити зміну тарифів

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012р. Кузнецовське міське комунальне підприємство інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання; послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню; послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів.

Continue Reading

Про погіршення погодних умов на Рівненщині

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 10 грудня, в зв’язку із виходом південного циклону, очікуються складні погодні умови: помірний, місцями сильний сніг, мокрий сніг; місцями налипання мокрого снігу, пориви північно-західного вітру 15-20м/с. На дорогах ожеледиця. Зниження температури повітря: вночі до 0-5° морозу, вдень близько 0°.

Про вихідні дні у 2018 році

У листопаді поточного року Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». (проект № 5496).

Continue Reading

У листопаді в місті народилося 42 дитини

У листопаді в місті народилося 42 дитини: 21 дівчинка та 21 хлопчик.

Найбільш вживаними іменами у листопаді були: Давид, Матвій, Анастасія та Мілана. Рідковживаними: Марк, Евеліна та Влада.

 

Continue Reading