Роз'яснення про нові тарифи на водопостачання та водовідведення

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ВАРАШ!

Кузнецовське міське комунальне підприємство повідомляє вас про необхідність, відповідно до вимог чинного законодавства, затвердження нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Continue Reading

До уваги споживачів!

КП "Міські електричні  мережі" повідомляє, що для проведення планових поточних ремонтів буде відключено від електропостачання наступних споживачів:

Continue Reading

До уваги керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб - підприємців, які використовують працю найманих працівників про формування групи для проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці та безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Continue Reading

Пам'ятка декларанту

Шановні декларанти! 1 січні 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Continue Reading

Заяви про наміри та екологічні наслідки діяльності

З метою інформування громадськості відносно планової діяльності Рівненської АЕС передбачено наступні заходи:

- опублікування заяви про наміри;

-  опублікування заяви про екологічні наслідки планової діяльності;

-  підтримка в актуальному стані інформації.

Continue Reading

Година Землі 2018

Шановні жителі міста Вараш!

Виконавчим комітетом Вараської міської ради підтримано всесвітню акцію Година Землі, започатковану Всесвітнім фондом природи (WWF),щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату на планеті.

Continue Reading

© 2016 Kuznetsovsk city council. The use of any material published on this site are permitted provided reference (for the internet publishing - hyperlink) to the official website.
gerb
Contacts:
61002, Kuznetsovsk, Kirova st., 64
+38 (000) 000-00-00
test@ukr.net