До відома власників домашніх тварин!

Відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради нагадує, що особи, які утримують собак, котів, та інших тварин зобов’язані дотримуватись вимог Правил благоустрою території міста, які затверджені рішенням міської ради від 30.04.2014 року №1232, правил громадського порядку, норм співіснування, ветеринарних норм та санітарно-гігієнічних норм експлуатації жилих приміщень.

Continue Reading

Про відключення холодної води

Кузнецовське міське комунальне підприємство повідомляє Вас, що у зв’зку з ремонтними роботами запірної арматури на насосній станції III-го підйому та магістральному трубопроводі госппитного водопостачання міста, згідно заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду, з 23.00 год. 06.06.2018 року до 07.00 год. 07.06.2018 року буде відключено холодне водопостачання міста.

Штормове попередження

4 червня та продовж доби 5 червня очікуються грози, шквали, вітер 15-20 м/с.

Відділ з питань НС та ЦЗН

Визначено механізм реалізації права на отримання пільг

Постановою Кабінету Міністрів України №389 від 4 червня 2015 року визначено механізм реалізації права на отримання пільг за користування житлово-комунальними послугами, пільг на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу, а також підтвердження права на інші види пільг (зокрема безоплатне одержання ліків та ін.), які надаються з урахуванням доходу.

Continue Reading

До уваги громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС

З метою формування заявки-потреби для послуг з санаторно-курортного лікування або виплати грошової компенсації у 2019 році особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1 категорії та батькам дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС до 15 жовтня 2018 року необхідно звернутись до відділу соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення для написання заяви з наступним пакетом документів:

Continue Reading

Дорожня карта щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

Санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції

Суб’єкт надання пільги:учасники антитерористичної операції (учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни) та постраждалі учасники Революції Гідності.

Умови отримання пільги (послуги): перебувати на обліку в місцевому органі соціального захисту населення за

  • зареєстрованим місцем проживання;
  • фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).

    Continue Reading