Запрошують на виставку картин Георгія Косміаді

У неділю, 26 березня 2017 року, о 14.00 год., в мистецькій залі центру дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Кузнецовської міської ради відбудеться презентація виставки картин «Георгій Косміаді: повернення в Україну».

Продовжити

Рятувальники провели тактико-спеціальне навчання в місцевому будинку культури

21 березня рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели тактико-спеціальне навчання на тему: «Гасіння пожежі в приміщенні глядацького залу Палацу культури імені Лесі Українки ВП «Рівненська АЕС» спільно з представниками об’єкту, залученням енергетичної служби та екстреної медичної допомоги.

Продовжити

«Небесна сотня в вирій полетіла…»

Події останніх місяців 2013 і початку 2014 року перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався дух незламного українського народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей. За нашу свободу, за оновлення країни було заплачено страшну ціну: віддали своє життя Богу герої Небесної сотні.

Благодійна естафета

16 березня 2017 року відділом культури та туризму виконавчого комітету Кузнецовської міської ради розпочато благодійну відеоестафету на підтримку сімей учасників АТО «Великодній гостинець», яку відкрив міський голова Сергій Анощенко.

Привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства та  побутового обслуговування населення кращих працівників галузі відзначили грамотами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та грошовими винагородами.

Ліфти в місті працюватимуть

Кузнецовське міське комунальне підприємство, у якого з червня 2016 року арештовано усі рахунки, заборгувало близько 2 мільйонів гривень за обслуговування ліфтів товариству «АРМ-ЕКО».