Не минає біль Чорнобиля…

Чорнобиль… Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсмертя, це пам’ять, і це наш нестерпний біль.

Продовжити

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Все далі в історію відходять події страшної трагедії українського народу 26 квітня 1986 року та наступні 7 місяців, протягом яких героїчними зусиллями народу, самовідданою мужньою працею сотень тисяч тих, хто брав безпосередню участь у небезпечній роботі в епіцентрі надзвичайної події, вдалося приборкати вогнище безжальної радіації.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Серед сотень тисяч українців, які не шкодуючи власного життя і здоров’я боролися із страшним лихом, допомагали іншим вижити, відроджувати обпалену радіацією землю, було й чимало наших земляків. Мешканці нашого міста сумлінно виконували покладену на них рятівну місію, виявляючи високий професіоналізм, справжній героїзм та самовідданість.

Засідання «медичної» комісії не відбулося

Сьогодні, 13 грудня 2019 року, у виконавчому комітеті Вараської міської ради повинно було відбутися розширене засідання депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

"Учитель року-2020" об'єднав відданих своїй справі та творчих вчителів історії

"Учитель року- 2020" об'єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань вчителів історії міста Вараш та Сарненського району, які 11-12 грудня ділилися своїми надбаннями у конкурсних випробуваннях, змагаючись за почесне звання переможця.

Продовжити

Питання безпечності харчування в закладах освіти обговорили на семінарі

10 грудня у міській раді відбувся семінар за участі Володимирецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, стосовно організації харчування в закладах освіти відповідно до вимог системи НАССР та паспортизації харчоблоків закладів освіти.

Продовжити

Проблеми медицини обговорили під час бюджетної комісії

10 грудня 2019 року у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.