Вараш: вихованці підліткового клубу завітали на екскурсію до місцевих вогнеборців

19 вересня з нагоди Дня рятувальника до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали вихованці підліткових клубів за місцем проживання Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У СМСЧ №3 - оновлення медичного обладнання

Нещодавно в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» встановили та впровадили в експлуатацію нове сучасне обладнання, придбане за рахунок бюджету міста Вараш: зокрема, рентгено-діагностичний хірургічний апарат ТSA с-подібний, приліжковий монітор пацієнта для анестезіології, центрифугу медичну лабораторну, нові операційні освітлювачі, операційний стіл DS з електроприводом підйому і нахилу та 5 холодильників для потреб дитячого, дорослого та пологового відділень.

Продовжити

Визначили переможців "Кузнецовської піраміди-2017"

Восьмий рік поспіль початок осені для більярдної спільноти знаменується проведенням міського турніру з більярду "Кузнецовська піраміда". Останні три роки змагання присвячені пам'яті прекрасної людини, голови ГО «Рідне місто», одного з ініціаторів та організаторів даного турніру у 2010 році Віталія Магдича. Партнерами проведення турніру, основний раунд якого відбувався у День міста, стали компанія "BLEST" (м'які меблі), громадська організація "Рідне місто" та більярдний клуб «LION».

Продовжити

Рятувальники провели урочисті заходи з нагоди професійного свята

15 вересня, напередодні професійного свята, працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – Дня рятівника, яке відзначається, згідно Указу Президента України № 830/2008 від 12.09.2008 року щорічно 17 вересня у місті Вараш співробітники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели урочисті заходи з нагоди свята.

Продовжити

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 14 вересня 2017 року під головуванням Анни Ільїної, начальника служби у справах дітей виконавчого комітету  міської ради, заступника голови комісії, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Продовжити

День міста відзначили усією громадою

9-10 вересня 2017 року мешканці та гості Вараша усією громадою відзначили День міста. Різнобарвні спортивні, мистецькі та творчі заходи проходили впродовж двох днів в центрі міста.

Продовжити

День фізкультури та спорту у Вараші

День фізкультури та спорту професіонали та любителі спорту Вараша відзначили цілим рядом різноманітних спортивних заходів: турнірами з більярду, шахів та міні-футболу, відкритим міський пробігом, дитячими перегонами, змаганнями з баскетболу та богатирськими іграми.