Відбулося чергове спільне засідання

22 лютого 2017 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ніни Зубрецької відбулося чергове спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень та робочої групи з обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами на території міста Вараш.

«Смачніше сала-тільки сало!»

19 грудня в парку культури та відпочинку відбувся фестиваль-ярмарок «Смачніше сала - тільки сало!», організований з метою підтримки і розвитку української національної культури та популяризації традиційної української кухні. Ініціатором проведення заходу виступив відділ культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

До уваги жителів міста!

Рішенням Кузнецовської міської ради №513 «Про передачу комунального майна» 27 січня 2017 року в господарське відання КП «Житлокомунсервіс» КМР було передано 135 житлових будинків нашого міста. Тим самим міська рада визначила надавачем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлових будинків комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» КМР.

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в місті вшанували пам'ять тих, хто у 2013 році вийшов на Майдан відстоюючи права та свободи людини, і віддав своє життя  захищаючи ідеали демократії та європейське майбутнє України.

Привітання міського голови Сергія Анощенка з Міжнародним днем рідної мови

Шановні мешканці міста!

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.

Продовжити

Інформація про харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах

Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вараш з початку 2017 року здійснюється ТзОВ «Віртуоз ЛТД» відповідно до додаткової угоди №4 від 17.01. 2017 р. до договору  12-в від 05.02.2016 р. укладеної відповідно до ч.5  ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі».