МЕМ працює. Робочі місця збережено

Щойно рішенням НКРЕКП видана ліцензія міському комунальному підприємству МЕМ на розподіл електричної енергії і встановлений тариф. Робочі місця збережені.

Чергове засідання комісії

13 грудня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ніни Зубрецької відбулося чергове спільне засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень та робочої групи з обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами на території міста Вараш.

Продовжити

"Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить!"

14 грудня наше місто вшановувало подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня в Палаці культури зібрались ті, хто ризикував власним життям заради прийдешніх поколінь, їх дружини, діти та вдячні мешканці Вараша.

Продовжити

Звернення тзп міського голови О.Мензула до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-вогнеборців, які ризикуючи своїм життям, захистили від атомного лиха не лише Україну, а й усе людство.

Продовжити

Гігієнічні вимоги до закладів громадського харчування

11 грудня 2018 року у приміщенні Вараської міської ради за участю представників Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, керівників підприємств, приватних підприємців м. Вараш та Володимирецького району було проведено семінар на тему: «Застосування законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів операторами ринку харчових продуктів, діяльність яких пов’язана із забезпеченням громадського харчування населення».

Вкладення:
Скачати цей файл (Заклади Громадського.ppt)Презентація

Продовжити

Споживачі мають отримувати якісні послуги

10 грудня 2018 року в приміщенні Вараської міської ради відбулася нарада під головуванням тимчасово здійснюючого повноваження міського голови О.Мензула з питань врегулювання відносин між ОСББ та КП «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради за участю голів ОСББ, КП «Благоустрій» Вараської міської ради, Кузнецовського міського комунального підприємства та структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради.