Не минає біль Чорнобиля…

Чорнобиль… Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсмертя, це пам’ять, і це наш нестерпний біль.

Продовжити

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Все далі в історію відходять події страшної трагедії українського народу 26 квітня 1986 року та наступні 7 місяців, протягом яких героїчними зусиллями народу, самовідданою мужньою працею сотень тисяч тих, хто брав безпосередню участь у небезпечній роботі в епіцентрі надзвичайної події, вдалося приборкати вогнище безжальної радіації.

Продовжити

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Серед сотень тисяч українців, які не шкодуючи власного життя і здоров’я боролися із страшним лихом, допомагали іншим вижити, відроджувати обпалену радіацією землю, було й чимало наших земляків. Мешканці нашого міста сумлінно виконували покладену на них рятівну місію, виявляючи високий професіоналізм, справжній героїзм та самовідданість.

Продовжити

Засідання «медичної» комісії не відбулося

Сьогодні, 13 грудня 2019 року, у виконавчому комітеті Вараської міської ради повинно було відбутися розширене засідання депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Продовжити

"Учитель року-2020" об'єднав відданих своїй справі та творчих вчителів історії

"Учитель року- 2020" об'єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань вчителів історії міста Вараш та Сарненського району, які 11-12 грудня ділилися своїми надбаннями у конкурсних випробуваннях, змагаючись за почесне звання переможця.

Продовжити

Питання безпечності харчування в закладах освіти обговорили на семінарі

10 грудня у міській раді відбувся семінар за участі Володимирецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, стосовно організації харчування в закладах освіти відповідно до вимог системи НАССР та паспортизації харчоблоків закладів освіти.

Продовжити

Проблеми медицини обговорили під час бюджетної комісії

10 грудня 2019 року у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Продовжити