День будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди святкування вашого професійного свята – Дня будівельника!

Продовжити

Спеціальною комісією перевірено МПП «Ринок»

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

Епідемічна ситуація у Вараській ОТГ станом на 07.08

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській ОТГ.

У Заболотті поширюється небезпечний борщівник

У Заболотті з кожним роком збільшуються розміри ділянки, на якій росте небезпечний борщівник Сосновського - отруйна гігантська рослина, до кількох метрів заввишки. Про це говорили на черговому засіданні комісії з ТЕБ та НС міста Вараш під головуванням міського голови Сергія Анощенка.

Продовжити

Активна молодь з Вараша знову у півфіналі «Відкривай Україну»

Команда "Schoolvaners" з Вараша реалізувала проєкт "Global film education - дивись та вчись". Суть проєкту полягає в тому, щоб містяни вивчали англійську під час перегляду фільмів мовою оригіналу. Після сеансу глядачі мають змогу поспілкуватись в Speaking club та обговорити сюжет.