Унікальна подія в літописі культури Вараша

Ця історія розпочалася тринадцять років тому, коли в малій залі Палацу культури розпочалися репетиції новоствореного хорового колективу, до роботи в якому був запрошений композитор, знаний і авторитетний на Рівненщині хоровий диригент, заслужений працівник культури Федір Гощук.

Продовжити

Привітання міського голови Сергія Анощенка зі Святою Трійцею

Шановні мешканці нашої громади!

Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Це свято зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним та близьким.

Продовжити

Турбота про медицину – одне з пріоритетних завдань влади

«Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України», яку очолює Олександр Коцюбинський, є державним закладом і належить до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України. Однак, не зважаючи на те, що усі потреби медичної галузі повинна була б забезпечувати держава, міська влада Вараша ніколи не залишалася осторонь проблем медиків та завжди йшла назустріч, щороку виділяючи з бюджету міста значні кошти на медицину.

Продовжити

Виділили кошти на придбання житла учасникам АТО

Задля поступового вирішення проблеми забезпечення житлом учасників АТО та ООС, які потребують покращення житлових умов, у Вараші започатковано міську Програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2018-2020 роки.

Продовжити

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

11 червня 2019 року, під головуванням очільника міста Сергія Анощенка, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Вараської міської ради. До порядку денного було включено 12 питань, усі вони цього дня були розглянуті.

Продовжити