Таланти міста Вараш в Новий рік підкоряли Верховину

З 28 грудня 2017 року по 3 січня 2018 року в смт. Верховина проходив ІІІ Міжнародний ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «СМЕРЕКОВІ ДИВА» за підтримки Київського Національного Університету Культури і Мистецтв.

«Соціальна» комісія розглянула програми на 2018 рік

12 січня 2018 року у малій залі виконавчого комітету Вараської міської ради відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Відбулось засідання комунальної комісії

11 січня 2017 року у приміщенні виконавчого комітету Вараської міської ради відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Продовжити

Відбулося чергове засідання міської координаційної ради

У виконавчому комітеті Вараської міської ради відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу, робота якої спрямована на узгодження діяльності місцевих органів виконавчої влади, підприємств, відповідних міжнародних, громадських та релігійних організацій для ефективної реалізації в місті проектів з протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу.