27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Щорічно, 27 січня, відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Сьогодні Україна разом з усім цивілізованим світом вшановує пам'ять жертв Голокосту – жахливого злочину нацистів, який став однією з наймасштабніших катастроф в історії людства.

Єднаймося заради України

22 січня до Дня Соборності України та 101-ої річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, на території Вараської міської об’єднаної територіальної громади відбулася низка святкових заходів національно-патріотичного спрямування, організованих органами влади та громадськістю. Так, у цей день, у дитячій музичній школі відбулися урочисті збори та святковий концерт.

Продовжити

Міська рада надала згоду на реорганізацію ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

23 січня 2020 року відбулася 39 позачергова сесія Вараської міської ради. Основним питанням порядку денного був проєкт рішення, що стосувався надання згоди на безоплатне прийняття майнового комплексу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у комунальну власність Вараської міської об’єднаної територіальної громади.

Продовжити

Різнобарв'ям талантів вражав фестиваль колядок та щедрівок

Колядувати та щедрувати на різдвяні свята - прекрасні традиції українського народу. Дбайливо зберігають ці традиції й у Вараші, де шостий рік поспіль, під час фестивалю колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле», дитячі та дорослі художні колективи прославляють новонародженого Христа та Україну, передають безцінний скарб тим, хто прийде після нас.