Перемога в обласному конкурсі проєктів «Громада мрії»

20 жовтня 2019 року в рамках проведення Міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» у кінотеатрі «Україна» міста Рівне відбулося нагородження переможців обласного конкурсу проєктів «Громада мрії». 

Продовжити

В місті з’явився особливий дитячий майданчик

16 жовтня в Парку культури та відпочинку Вараша відбулося відкриття майданчика з спортивно-силовими тренажерами для реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями, який придбано за кошти міського бюджету.

Продовжити

У Вараші відзначили День захисника України

14 жовтня – особливий день в українському календарі, який поєднав у собі чотири свята: старовинне християнське свято Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА та День захисника України.

Продовжити

Відбулися військово-спортивні змагання

9 жовтня 2019 року, до Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, у ЗНЗ №5 відбулися військово - спортивні змагання «Ну-мо, хлопці – козаки!», організовані з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, формування почуття патріотизму, духовної єдності поколінь у підростаючого покоління, пропаганди і популяризації здорового способу життя.

Продовжити

Чергове засідання комісії

08 жовтня під головуванням Кречика Анатолія Івановича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на порядок денний якого винесено питання, зокрема: про встановлення опіки над малолітньою дитиною, яка залишилася без батьківського піклування; про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дитини, яка залишилась без батьківського піклування; про підтвердження місця проживання дітей для їх тимчасового виїзду за межі України; про доцільність підготовки та подання до суду висновку органу опіки та піклування про позбавлення батьківських прав двох батьків та однієї матері відносно чотирьох малолітніх дітей; про зняття із соціального супроводу однієї сім’ї, у якій виховується малолітня дитина, з позитивним результатом.

Продовжити

Звернення міського голови С.Анощенка з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, 77-ї річниці створення УПА та свята Покрови пресвятої Богородиці

Шановні захисники України та дорога Вараська громадо!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем українського козацтва, 77-ою річницею створення УПА та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Продовжити

Проведуть ревізію у ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

На звернення міського голови Сергія Анощенка, з 15 жовтня 2019 року управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області розпочне проведення ревізії в державному закладі «СМСЧ №3 МОЗ України» за період з 01.01.2015 по 31.10.2019 року.  

 

Продовжити