Привітання міського голови Сергія Анощенка зі святом останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Продовжити

Семінар – нарада з освітянами щодо упередження масового вивільнення

Нещодавно, 19 травня, в Кузнецовському міському центрі відбувся семінар – нарада з керівниками управління освіти та дошкільних навчальних закладів з питань обговорення законодавства про зайнятість населення та працю, збереження робочих місць та запобігання масового вивільнення працівників.

Вараш – рулить!

20 травня 2017 року на майдані Незалежності стартував велопробіг «Велодень – 2017». Метою заходу є популяризація використання велосипеда не тільки для ведення здорового та активного способу життя, але і як екологічної альтернативи міському транспорту.

Продовжити

Вараш: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на територіях культових закладів

Протягом 22 травня співробітники Кузнецовського міського сектору та 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області перевірили стан протипожежного захисту культових споруд міста до Дня Святої Трійці.

Чемпіонат з пауерліфтингу

20-21 травня 2017 р. м.Рівне відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу, в якому взяли участь 70 атлетів з дев’яти команд представлених на змаганнях.

Продовжити

25 травня відзначає свій 55-й день народження очільник міста – Сергій Іванович Анощенко

Шановний Сергію Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження!

У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму,  бадьорості, натхнення, домашнього затишку та Божої ласки.

День Героїв на майдані Незалежності

23 травня місто відзначило День Героїв. Заборонене у радянські часи - Свято Героїв - це день пам’яті українців, які присвятили своє життя служінню українській нації, хто в різні віки боролися за незалежність України.