Вітаємо із перемогою у ІІ етапі конкурсу-захисту МАН

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Участь у шкільних та міському наукових товариствах Рівненського територіального відділення Малої академії наук України є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

Продовжити

Вараш зустрічав учасників обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність»

Своє прагнення зробити спорт невід’ємною складовою родинних стосунків засвідчили активною участю в обласній спортивно-масовій грі «Сімейні перегони. Рухова активність» сім’ї з Володимирецького, Дубровицького, Сарненського районів, Клесівської ОТГ та м. Вараш.

Пам'ять без кордонів

15 лютого у Вараші відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Засідання комісії

15 лютого відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, під головуванням заступника міського голови Н. Зубрецької та за участю представників Володимирецького об’єднаного управління пенсійного фонду, фонду соціального страхування від нещасних випадків м. Вараш.

Продовжити

Звернення міського голови Сергія Анощенка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Співробітництво між службами

12 лютого 2019 року було проведено робочу зустріч заступником директора – начальником відділу організації працевлаштування населення Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості Наталії Хімінець із начальником Вараського міського відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Артуром Семенюком в ході якої було обговорено спільні заходи щодо реалізації положень Меморандуму про співробітництво між Міністерством юстиції України, Державною службою зайнятості (Центральний апарат) та Державною службою України з питань праці, який був підписаний 21.01.2019 року.