Діти передали великодні гостинці воїнам АТО

Паски, писанки, домашня випічка та консервація – чимало смачних великодніх гостинців підготували освітяни та школярі міста Вараш для українських військовослужбовців. Святкову їжу на передову Донецької області доправили волонтери громадської організації «Ветеранська Спілка учасників АТО та захисників Вітчизни», які вже декілька років поспіль допомагають воїнам.

Продовжити

Пройшов І етап міського фестивалю «Велика пісочниця»

21 квітня 2017 року на базі ЗОШ №3 (директор Наталія Валюшко) пройшов І етап міського фестивалю «Велика пісочниця» серед дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів.

Завершальний етап благодійної естафети

Нагадаємо, що 16 березня 2017 року відділом культури та туризму виконавчого комітету Кузнецовської міської ради розпочато благодійну відеоестафету на підтримку сімей учасників АТО «Великодній гостинець», яку відкрив міський голова Сергій Анощенко.

Проводять перевірку протипожежного водопостачання

Результат оперативного гасіння пожежі залежить від злагодженості пожежно-рятувальних підрозділів та наявності вогнегасних речовин. Однак, кожна друга пожежа в місті ліквідовується із встановленням пожежних автомобілів на вододжерело, тому неабияку роль в гасінні пожеж становить справність зовнішнього протипожежного водопроводу підприємств, установ, організацій та міста в цілому.