Привітання тзп міського голови Ірини Шумри з Днем молоді

Шановна молодь Вараша!

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Україна – НАТО: стан та перспективи взаємовідносин

Дискусії щодо того, чи потрібно Україні бути членом військово-політичного блоку НАТО, котрий зараз налічує 29 членів (це більшість країн Європи, США й Канада), ведуться вже не один рік.

Здобуваємо призові місця

Літо набирає обертів, а з ним і спартакіада серед державних службовців та працівників виконавчих комітетів місцевих рад. Цього тижня працівники виконавчого комітету Вараської міської ради відстоювали честь установи у 7 етапі «Військово-спортивні багатоборства», які включали в себе три дисципліни: біг на 100м, метання гранати та стрільба з гвинтівки.

Продовжити

Звернення тзп міського голови Ірини Шумри до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Шановні ветерани Другої світової війни, діти війни, мешканці міста!

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей скорботний день, 77 років тому, розпочалася німецько-радянська війна, яка забрала життя кожного п’ятого українця, завдала країні страшних та непоправних втрат.

Продовжити

Учень Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Грушевий Єгор - учасник Міжнародної учнівської олімпіади

За підсумками ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та за результатами відбірково-тренувальних зборів у м.Києві  Грушевий Єгор, учень 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ,  братиме  участь у Міжнародній учнівській олімпіаді , яка відбудеться у Таїланді у серпні 2018 року.

Свято для медиків

15 червня у музичній школі відбулись урочистості та святковий концерт до Дня медичного працівника.