Засідання комісії

25 квітня 2019 року відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, під головуванням заступника міського голови Н.Зубрецької та за участю працівників виконавчого комітету Вараської міської ради, фінансового управління, управління праці та соціального захисту.

Продовжити

Привітання міського голови Сергія Анощенка з Великодніми святами

Шановні мешканці нашої громади!

Від усього серця вітаю вас із Воскресінням Христовим!

Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями життя, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків.

Продовжити

Вараські рятувальники спільно з вогнеборцями з охорони «Рівненської АЕС» провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

23 квітня на території навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школаI ступеня» № 10 Вараської міської ради Рівненської області працівники Вараського міського сектору, 12-ї державної пожежно-рятувальної частиниспільно з рятувальниками 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів Рівненської АЕС Головного управління ДСНС України у Рівненській області провелигромадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». До проведення акції долучилися керівництво та колектив навчального закладу.

Продовжити

Творчі таланти Вараша

23 квітня у Вараській дитячій музичній школі відбувся концерт під назвою "Браво, переможці!".  Участь у заході взяли талановиті учні школи, які в цьому році примножили славу міста Вараш - лауреати, призери й переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів:

Продовжити