Засідала Колегія ради

16 листопада 2017 року у малій залі виконавчого комітету відбулося засідання Колегії ради з метою розгляду питань, які будуть виноситись на третє пленарне засідання ХХ сесії Вараської міської ради VІІ скликання.

Всеукраїнські змагання зі скелелазіння

10 – 12 листопада у м.Нетішин Хмельницької обл.. відбулися «Всеукраїнські змагання зі скелелазіння в дисциплінах складність та швидкість серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат». Участь взяли більше 80-ти спортсменів з десяти областей України.

Продовжити

Відбулось засідання комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку

У понеділок, 13 листопада 2017 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

Ярмарок кар'єри для старшокласників

У кожної людини від природи закладено прагнення до краси, тому такі професії, як перукар, манікюрник, педикюрник, косметик в усі часи були поширеними та престижними. Адже всі підстригаються, причому регулярно, незалежно від віку, статусу і розміру заробітної плати.

Міські учнівські олімпіади стартують

З метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення навчальних предметів з 15 листопада по 22 грудня 2017 року на базі Вараських загальноосвітніх навчальних закладів  проходитиме ІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Продовжити

У Вараші представили нового керівника поліції

Особовому складу Варашського відділу поліції сьогодні, 13 листопада, керівництво Головного управління Нацполіції в Рівненській області представило нового керівника. Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Продовжити

День української писемності та мови

О, рідна мова, світанкове диво!

В тобі чарівність, щастя, шум лісів,

Ти ніжна, світла, трепетна, красива,

Найбільше диво в світі серед див.

Бо ж мовою все можна розказати,

Минувшину і пройдені путі,

І почуття найвищі передати,

І радощі, й жалі усі в житті.

На всі події, є слова у мові,

На всі предмети, дії і думки.

І ці слова чарівні, пречудові

Душі ліричній, мабуть, завдяки

Тих українців, що її творили,

Що захищали дім свій і поля.