Кому в школу, кому в гори

Цього 1 вересня, діти з міського осередку "Дитячого альпійського руху України" та ГО "Ольбери" пішли не на перший дзвоник у школу, а в похід Карпатами. Цього разу маршрут був запланований масивом Горгани, які складаються із великих брил каменю (горгів), їх так називають місцеві із за того що коли ці каміння рухаються (весною як сходить сніг) виникає грохіт (горготати, горготіти), гучний шум.

Продовжити

Вартові АЕС вперше отримали грошові сертифікати на майже 19 мільйонів гривень для придбання житла

Військовослужбовці Національної гвардії, які охороняють атомні електростанції України, вперше в історії отримали сертифікати на грошову компенсацію за належне для отримання жилого приміщення загальною сумою майже 19 мільйонів гривень. Поліпшити свої житлові умови в такий спосіб зможуть 19 військовослужбовців НГУ в місті Нетішин, 14 – у місті Вараш, 3 – в Южноукраїнську та 1 – в Енергодарі.

Продовжити

До уваги депутатів міської ради!

Доводимо до Вашого відому, що відповідно до Конституції України систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначає Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21.05.97 р. N 280/97-ВР (далі - Закон N 280/97-ВР).

Продовжити

Для молоді Вараша провели виїзний інформаційно-профорієнтаційний захід «У світі професій»

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Обрати професійне майбутнє молоді допомагає служба зайнятості. Так, 14 вересня 2018 року Вараською міською філією Рівненського ОЦЗ спільно із соціальними партнерами був проведений виїзний інформаційно-профорієнтаційний захід «У світі професій» для учнів шкіл № 1 та 2, педагогічних працівників, батьків ти безробітної молоді.

Продовжити

Педагогічний стартап – 2018

13 вересня 2018 року з ініціативи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочала дводенну роботу всеукраїнська Школа педагогічної майстерності «Педагогічний стартап – 2018». У заході взяли участь науковці та педагогічні працівники ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» представники закладів післядипломної педагогічної освіти з 24 областей України та міста Києва, а також педагоги освітніх установ та закладів освіти Рівненщини.

Продовжити

Свято відбулося

15 вересня 2018 року місто Вараш відзначало своє 45-річчя. Свято розпочалося з відкритого міського пробігу, де взяли участь усі бажаючі різних вікових категорій на дистанції 1,5 та 8 км.

Продовжити