Працювала адмінкомісія

6 лютого 2017 року у міській раді пройшло засідання адміністративної комісії, яке провів голова комісії, керуючий справами виконавчого комітету Кузнецовської міської ради  Борис Бірук.

Під час засідання члени комісії розглянули 18 протоколів про адміністративні правопорушення. Усіх мешканців, на яких було складено протоколи, запросили на засідання комісії, тож усі ситуації було уважно розглянуто та зроблено відповідні  висновки.

В основному правопорушення, скоєні містянами, стосувалися куріння у заборонених місцях, порушення правил користування жилими приміщеннями та порушення режиму тиші. На трьох мешканців міста було складено протоколи за неправдивий виклик поліції, а одного із підприємців міста притягнуто до адміністративної відповідальності за виконання земляних робіт по обставленню приставних сходів та пандусу до нежитлового приміщення по м-ну Вараш,13, без оформлення відповідного дозволу. Підприємець, який визнав свою вину, сплатить до міського бюджету штраф у розмірі 1360 гривень.

Загалом, згідно винесених комісією постанов, правопорушниками буде сплачено до міського бюджету близько 3 000 гривень  штрафних санкцій. У разі несплати штрафу в 15-ти денний строк, постанови буде надіслано для примусового виконання до державної виконавчої служби для сплати в подвійному розмірі.