Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в місті відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участю керівництва міста, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, членів їхніх родин, військовослужбовців в/ч 3045, громадськості міста, представників ЗМІ.

Заходи  розпочалися  з урочистої  ходи до меморіалу воїнам «афганцям», де відбулися мітинг та покладання квітів. Присутні вшанували пам’ять загиблих в Афганській війні та у війні на сході України хвилиною мовчання. Панахиду за загиблими та померлими воїнами відслужив настоятель Спасо-Преображенського собору УПЦ, протоієрей Володимир Денисюк. На честь українських героїв пролунав військовий салют.

Далі заходи перенеслись до Палацу культури ВП «Рівненська АЕС», де відбулися  урочистості та концертна програма.

До присутніх у залі воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО зі словами привітань та вдячності звернулися міський голова Сергій Анощенко, народний депутат України Василь Яніцький і голова Кузнецовської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Петро Ширко. Вони подякували  їм за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність та побажали міцного здоров’я, щастя, миру, успіхів у праці та добробуту в родинах. Окрім того, вручили нашим хлопцям іменні нагороди, медалі та грамоти української спілки ветеранів Афганістану.

З нагоди свята, подяки за підтримку та  надання всебічної допомоги громадським організаціям  афганців та воїнів-АТО, отримали трудовий колектив і керівництво ВП «Рівненської АЕС», начальник Кузнецовського налагоджувально-монтажного підприємства «Електропівденмонтаж» Олексій Шкабой, приватний підприємець Любов Гутник.

Відповідно до розпорядження міського голови грошові винагороди у розмірі 500 грн. було вручено 40 особам (членам сімей померлих учасників бойових дій в Республіці Афганістан, інвалідам-учасникам бойових дій на територіях інших держав, учасникам АТО).

Урочистості супроводжувалися переглядом відеофільмів про події війни в Афганістані та концертними номерами у виконанні художніх колективів та окремих виконавців Палацу культури ВП «Рівненська АЕС», дитячої музичної школи, Будинку дитячої та юнацької творчості, гурту воїнів-афганців «Пам'ять».

Завершилися святкування традиційним виходом учасників бойових дій на сцену  Палацу культури, спільним фото на згадку та  «столом пам’яті».