Звернення міського голови Сергія Анощенка з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні містяни!

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є вшанування Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на cході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Ми завжди будемо пишатись і берегти в серці світлу пам’ять про наших відважних співвітчизників, які віддали свої життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої держави.

Переконаний, що разом, спільними зусиллями ми змінимо країну і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам'яті.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

         З повагою, міський голова С.Анощенко

 

 

Програма відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2017 року

16.30 Мітинг-реквієм. Біля будівлі Кузнецовської міської ради.

17.30 Хода пам’яті по вул.Героїв Небесної Сотні до меморіалу Героїв Небесної Сотні.

18.00 Покладання квітів біля меморіалу Героям Небесної Сотні.

 

Крім того, у місті заплановані й інші заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. 19-го лютого у храмах міста проведуть богослужіння. У навчальних закладах відбудуться тематичні уроки, години спілкування, лекції та бесіди, а в міських бібліотеках буде організовано тематичні книжкові виставки та просвітницькі заходи, присвячені Революції гідності.