Засідання комісії з питань захисту прав дитини

14 лютого 2017 року під головуванням заступника голови комісії, начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Кузнецовської міської ради Ільїної Анни Василівни відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради, на якому розглянуто 4 питання.

Вжито заходів щодо захисту законних прав та інтересів малолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, батьків  якої позбавлено батьківських прав у зв´язку із ухиленням їх від виконання батьківських обов´язків. Прийнято рішення  клопотати перед органом опіки та піклування про  влаштування  дитини  під опіку  та призначити опікуном бабусю по лінії  матері.

Затверджено 2  індивідуальні плани соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Враховуючи обставини, пояснення та характеристики сторін, вік дітей та нехтування батьківськими обов`язкими відносно малолітніх дітей, згідно чинного законодавства, комісією з питань захисту прав дітей вирішено взяти родину під соціальний супровідКузнецовським міським  центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді 2  сім´ї,  де порушено  права  дітей на належне батьківське виховання, вчиняється насильство та сварки між дорослими.

Ільїна А.В. наголосила, що сім'я, в якій з тих чи інших причин склалися несприятли­ві умови для виховання дітей, є такою, що опинилась в складних життєвих обставинах. Основними причинами неблагополуччя є постійні конфліктні си­туації  між батьками і дітьми.

Кожній дитині гарантується право  на  свободу,  особисту  недоторканність та захист гідності.  Держава здійснює захист дитини від  усіх  форм  фізичного  та психічного  насильства, образи, недбалого й жорстокого поводження з нею,  експлуатації,  у  тому  числі з   боку батьків  або  осіб, які їх замінюють.

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради