Мешканці Вараша взяли участь у військових навчальних зборах оперативного резерву

З 17 січня 2017 року на одному з полігонів поблизу смт. Гончарівськена Чернігівщині проходили військові навчальні збори з резервістами оперативного резерву. Протягом 30 діб близько тисячі резервістів, в тому числі і наші земляки, мешканці міста Вараш, удосконалювали навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також проходили бойове злагодження у складі рот, батальйонів та бригади в ході відповідних навчань та тренувань.

Цього року планується, залучення близько 80 тисяч резервістів до навчальних зборів.

Військові навчання проводились з бойовою стрільбою, в яких взяли участь підрозділи, екіпажі, які були сформовані по змішаному типу, як із діючих військовослужбовців так і з резервістів оперативного резерву.

За словами резервістів, місяць на зборах видався насиченими та цікавим, хтось зустрів своїх бойових побратимів та підвищив рівень своєї військової майстерності, хтось набув нових знань, всі знову відчули себе захисниками Батьківщини, а дехто вирішив залишитися на службі, підписавши контракт.

На час зборів кожен резервіст був забезпечений повним комплектом речового майна, екіпірування, штатною та особистою зброєю. Окрім того, по закінченню зборів, резервістам було в повній мірі виплачено грошове забезпечення та організована відправка до місць проживання. По прибуттю у Варашський міський військовий комісаріат резервісти зараховані до оперативного резерву першої черги військової частини, де проходили збори.

Під час зборів резервісти ще раз довели, що вони готові виконати покладене на них бойове завдання за будь-яких умов, набули нових знань та вдосконалили свої професійні навички.

Військовозобов’язані, що бажають взяти участь у військових навчальних зборах можуть звернутися до Варашського міського військового комісаріату за адресою: м. Вараш, мікрорайон Перемоги, 23 (ІІ поверх), тел.03636 2-37-51.

Мотиваційні чинники участі у військових навчальних зборах:

-  збереження робочого місця та середнього заробітку;

-  виплата грошового забезпечення по успішному проходженню зборів;

-  забезпечення проживанням, харчуванням, речовим майном та екіпіруванням.

Варашський міський військовий комісаріат