Вагомі здобутки наших спортсменів

19 лютого 2017 року в місті Рівне проходив відкритий Кубок Рівненської області з гирьового спорту. Наше місто представляв Васінський Роман у ваговій категорії 95 кг. За результатами змагань Роман став абсолютним чемпіоном області, потрапив до складу збірної команди області і 6-8 квітня в місті Хмельницьк буде приймати участь в Кубку України з гирьового спорту.

23-25 лютого 2017 року в місті Рівне проходив відкритий чемпіонат Рівненської області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н.

Здобутки наших спортсменів, яких до змагань готували тренери Савін Микола та Коротенко В’ячеслав:

- 1 місце - Гапонов Тарас та Ємельянов Вячеслав;

- 2 місце - Подгатець Олег;

- 3 місце - Марущак Владислав, Пампушик Олександр, Лесько Роман, Стрижеус Максим, Зубков Сергій, Іжик Владислав.

23-25 лютого 2017 року в місті Рівне відбувся зимовий чемпіонат Рівненської області з плавання серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. і молодші. Збірна команда нашого міста в загальному заліку посіла 3 загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів та їхніх наставників із значними здобутками та бажаємо подальших успіхів та досягнень!