Визначили переможців конкурсу малюнків

В рамках проведення свята Масляної, яке проходило в нашому місті 26 лютого, відбулася виставка дитячих малюнків на тему: «До нас Масляна прийшла, весну-красну принесла».

Зважаючи на несприятливу погоду, яка була в неділю, виставка продовжила своє існування в холі міської ради. Тож усі бажаючі можуть переглянути дитячі роботи, якщо завітають до міської ради. Виставка діятиме до 7 березня 2017 року.

Сьогодні було підведено підсумки міської виставки дитячих малюнків «До нас Масляна прийшла, весну-красну принесла»:

- І місце зайняла Москалик Софія;

- ІІ місце – Щур Богдана;

- ІІІ місце – Шолом Марина.

Дипломи учасників конкурсу отримали Олександра Філіпова, Софія Горова та Тетяна Килюшик.

Усі переможці будуть нагороджені грамотами та подарунками від організаторів – відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.