Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

2 березня фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю військового комісара Варашського МВК, майора Ярослава Кузла. Мета заходу – інформування шукачів роботи, які придатні до військової служби, про умови укомплектування ЗСУ військовослужбовцями для проходження служби за контрактом.

З вступним словом до безробітних громадян звернулася начальник відділу активної підтримки безробітних Руслана Ярощук, яка наголосила на важливості проведення даних заходів, розповіла про стан ринку праці в м.Вараш, перспективи працевлаштування та побажала безробітним здійснити правильний вибір.

Ярослав Кузло ознайомив пошукачів роботи з основними статтями Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Корисною для присутніх стала інформація про забезпечення військовослужбовців, а саме: житлове забезпечення, соціальний та правовий захист, медичне та матеріальне забезпечення, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом.

«Стати контрактником в Збройних Силах України – це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні. Солдат-контрактник – це важлива ланка складного механізму обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої мальовничої України. Без сумніву, основною перевагою контрактної служби є те, що молода людина свідомо робить вибір для свого майбутнього, робить свій внесок в захист Вітчизни» - наголосив військовий комісар.

Начальник відділу

активної підтримки безробітних