Жінки міста приймали вітання від міської влади

7  березня, з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру,  у великій залі Кузнецовської міської ради відбулося урочисте нагородження представниць різних професій - успішних, талановитих, активних та шанованих жінок міста.

Міський голова Сергій Анощенко та керуючий справами Борис Бірук побажали жінкам міцного здоров’я, щастя, чудового весняного настрою, достатку й благополуччя в родині, залишатися завжди чарівними жінками, дбайливими матерями й люблячими дружинами.

За плідну працю на благо громади міста, високий професіоналізм та з нагоди свята міський голова вручив грамоти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, грошові винагороди та квіти  кращим працівницям міських комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування, галузі освіти і культури міста.

Окрім того, представниць прекрасної статі з жіночим святом привітала помічник народного депутата України Василя Яніцького Світлана Пашко та вручила іменний годинник Ользі Михайлівні Турик, матері загиблого у АТО нашого земляка Максима Турика.

Святковий настрій та позитивні емоції усім жінкам, присутнім у залі, подарували учасники народного аматорського чоловічого гурту «Заграва», виступи яких супроводжувалися щирими бурхливими  оплесками.