Відбувся міський конкурс «Юний дослідник - 2017»

28 лютого – 01 березня 2017 року на базі Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся міський конкурс дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник - 2017».

На конкурс було подано 37 робіт від 9 навчальних закладів освіти: Кузнецовська гімназія - 7 робіт, Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - 8 робіт, Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – 3 роботи, Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - 5 робіт, Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – 3 роботи, Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – 7 робіт, Кузнецовський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа ІІ ступеня №1» – 2 роботи, Кузнецовський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітнья школа ІІ ступеня №10» та Будинок дитячої та юнацької творчості по 1 роботі.

Конкурс проводився відповідно до вимог Положення і складався з двох етапів: заочного оцінювання експериментально-дослідницької роботи та її публічного захисту, який відбувався в межах роботи п’яти номінацій:

- «Я і природа» - 12 учнів;

- «Тваринний світ» - 11 учнів;

- «Рослини навколо нас» -2 учні;

- «Охорона здоров'я» - 5 учнів;

- «Народознавство, краєзнавство» - 7 учнів. 

 

Переможці міського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства

«Юний дослідник - 2017»

 

Номінація «Я і природа»

І місце – Оксентюк Михайло, учень 6 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник Р.Артюх); Дембовська Владислава, учениця 5 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (керівник Л.Сернюк).

ІІ місце – Євстратов Радій, учень 3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник О.Макоєдов); Лалак Марія, учениця 5 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (керівник Н.Манелюк).

ІІІ місце – Одінцова Олександра, учениця 4 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник Л.Басюк); Шеремета Дарина, учениця 4 класу Кузнецовського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа ІІ ступеня №1» (керівник О.Фентісова); Колос Віталій, учень 3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник С.Вайсер).

Номінація «Тваринний світ»

І місце – Павлюк Олександр, учень 4 класу Кузнецовського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітнья школа ІІ ступеня №10» (керівник О.Павлюк).

ІІ місце – Озерська Наталія, учениця 3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник О.Макоєдов); Радчук Артем, учень 3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник О.Макоєдов).

ІІІ місце – Левкова Катерина, учениця 5 класу Кузнецовської гімназії (керівник С.Кондратюк); Іванова Софія, учениця 6 класу Кузнецовської гімназії (керівник С.Кондратюк).

Номінація «Рослини навколо нас»

І місце – Колбун Павло, учень 5 класу, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Т.Столярук).

ІІІ місце - Парейко Назар, учень3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник С.Вайсер).

Номінація «Охорона здоров'я»

І місце – Кірченко Анастасія, учениця 4 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (керівник Н.Кунерт).

ІІ місце – Пашко Аполінарія, учениця 3 класу Кузнецовського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітнья школа ІІ ступеня №1» (керівник Г.Делех); Швець Роман, учень 5 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (керівник Т.Прозапас).

ІІІ місце – Швець Євген, учень 3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (керівник Л.Кречко); Омеляновський Богдан, учень 3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник С.Новак).

Номінація «Народознавство, краєзнавство»

І місце – Шаблевська Катерина, учениця 3 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (керівник Г.Фалько).

ІІ місце – Іванова Софія, учениця 6 класу Кузнецовської гімназії (керівник Л.Бутрим).

ІІІ місце – Ярошик Анастасія, учениця 6 класу Кузнецовської гімназії (керівник Л.Бутрим); Нестерчук Артем, учень 4 класу Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (керівник М.Гайдук).

 

 

Комунальна установа

«Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти»