Відбувся чемпіонат України з шашок-64

З 5 по 12 березня у Києві проходив Чемпіонат України з шашок-64 серед молоді та юнаків. Змагалися за звання чемпіонів України у трьох вікових категоріях:

- молодь 1991 р.н. та молодші;

- кадети 2001 р.н. та молодші;

- юні надії 2007 р.н. та молодші).

Місто Вараш представляли учні ЗОШ №1 Кот Андрій (9-Б) та Гупало Микола (9-В) серед кадетів і Кустова Вікторія (3-Д) та Євстратов Радій (3-Д) в категорії «юні надії». Згідно регламенту вони прийняли участь у швидкій грі (11.03.) та у блискавичній грі (12.03.).

Дебют наших шашкістів виявився не простим. Першого дня кожним учасником було зіграно 16 партій по 7 хв. на «роздуми», а другого – 18 партій з обмеженням часу в 3 хвилини. Більшість спортсменів України мали І розряд з шашок та звання КМС. І тому 15 результат Кота Андрія і 19 місце Гупала Миколи з 35 учасників – це вже маленька перемога в їхній «шашковій кар’єрі». Кустова Вікторія зайняла 14 місце з 24 учасниць, обійшовши юних киянок, а Євстратов Радій – 30 місце серед 42 шашкістів.

Дуже приємно спостерігати за тим, як у нашому місті підростає молоде покоління зацікавлене інтелектуальними видами спорту.