Вараш: учасники проекту «Відкривай Україну» завітали на екскурсію до місцевої пожежно-рятувальної частини

13 березня на екскурсію до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області, завітали голова громадської організації «Відродження і розвиток» та учасники проекту «Відкривай Україну», що здійснюється за підтримки мецената Віктора М’ялика.

Під час екскурсії співробітники Служби порятунку показали дітям пожежні автомобілі, бойовий одяг, захисне спорядження та пожежно-технічне обладнання.

Також рятувальники розповіли про правила пожежної безпеки в побуті, безпечної поведінки на воді та природі, особливо з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду, як необхідно діяти в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, виявлені підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку тощо.

За словами голови громадської організації, діти давно мали бажання поближче познайомитись із рятувальниками.

По завершенню екскурсії, хлопчики і дівчата мали можливість сфотографуватися поруч з рятувальниками та пожежною технікою на згадку.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомитись із героїчною професією – рятувальника та навчитись основних правил безпеки життєдіяльності.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС