Драматичний колектив БДЮТ визнано найкращим

Драматичний колектив театрального гуртка «Сюрприз» (керівник Романчук Світлана Володимирівна) Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради здобув І місце у номінації «Найкращий драматичний колектив» серед 26 колективів обласного заочного огляду-конкурсу драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

На огляд-конкурс вихованці та керівник гуртка представили п’єсу лауреата багатьох українських і закордонних премій, поетки, прозаїка, драматурга, перекладача, журналіста, координатора культурних проектів Анни Багряної «Над часом».

Юним акторам Савороні Вікторії, Козодою Тарасу, Матвійчук Анні, Лук’яновій Валерії, Романчуку Івану, Верешко Анні, Цибульській Дар’ї ще під час презентації п’єси у позашкільному закладі та особливо у ході зйомок вдалося гармонійно передати особливості ставлення молодого покоління до часу, виокремити специфіку авторської концепції творчості та образу героя-митця, зв’язок цих понять з традиціями романтизму та модернізму, стильовим сценічним рішенням.

Переглядаючи п’єсу, вдивляєшся в обличчя персонажів, слідкуєш за грою акторів, переймаєшся їхніми проблемами й перемогами. Та й взагалі – ніби потрапляєш в інший світ. А у випадку з вибором твору – «Над часом» - переносишся в ілюзорну паралельну реальність живого та справжнього.

Одразу варто відмітити і гру акторів, і роботу керівника як режисера та постановника, і вдало підібрані декорації, костюми, освітлення, музику. Не вистачало хіба що гардеробників і «трьох дзвіночків», які сповіщали б про початок вистави.

Своєю майстерною грою вихованці гуртка зуміли протарувати шлях до глядача, журі. Вони довели, що театр – це геніальне творіння людської думки, дивовижний світ ілюзій і фантазій, сміху і сліз, любові й ненависті, драми і комедії людського буття.

Юних театралів Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради визнано переможцями та нагороджено дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Будинок дитячої та юнацької творчості