Рятувальники провели практичне заняття з працівниками стоматологічного відділення поліклініки

14 березня співробітники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели тематичне заняття з персоналом стоматологічного відділення поліклініки державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 3 Міністерства охорони здоров’я України».

В ході заходу рятувальники ознайомили присутніх із ситуацією з пожежами та їх наслідками, що сталися з початку року в області та державі в цілому, а також нагадали медперсоналу основні причини виникнення загорань у лікувальних закладах, як їх попередити та як діяти у випадку небезпечних ситуацій. Медики задавали рятувальнику чимало запитань, на які отримали аргументовані відповіді.

Найбільшу зацікавленість у медичних працівників викликала розповідь співробітників ДСНС про вогнегасники, їх види та порядок застосування для ліквідації загорань на початковій стадії. Для набуття практичних навичок використання первинних засобів пожежогасіння, вогнеборці запропонували працівникам відділення ліквідувати контрольоване багаття.

На завершення зустрічі рятувальники вручили медичному персоналу листівки та буклети із основними правилами безпечної життєдіяльності.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС