Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 14 березня 2017 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради, на якому розглянуто 10 питань.

Засідання проведено під головуванням Ільїної Анни Василівни, заступника  голови комісії, начальник служби у справах дітей виконавчого  комітету Кузнецовської міської ради.

На засіданні комісії розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої  дитини,  визначення способу участі батька у вихованні сина,  неналежне виконання батьківських обов’язків, взяття дитини на облік як такого, що перебуває у складних життєвих обставинах, переглянуто 13 індивідуальних  планів  соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування.

Питання детально вивчені  працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Захист прав дитини у повній мірі залежить не тільки від держави, а в цілому від всього суспільства і потребує розробки і реалізації загальнонаціональної програми у цій сфері. Адже, сім’я – це первинне середовище, основна ланка в системі, де дитина повинна вчитися робити добро.

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради