Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення міста

Шановні працівники житлово-комунального господарства  та побутового обслуговування населення міста!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята!

Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них.

 

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення  життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульованими, що відбивається як на комунальних підприємствах та їх працівниках, так і на споживачах комунальних послуг.

 Сьогодні без докорінного реформування житлово-комунальної сфери міста забезпечити підтримку гідного та належного рівня обслуговування неможливо. Поступово ми вирішуємо існуючі проблеми, створюємо необхідні умови для подальшого реформування житлово-комунальної галузі, оновлюємо матеріально-технічну базу.

Переконаний, ваше розуміння проблем, наполегливість у роботі є запорукою здійснення  планів щодо успішної роботи цієї особливо важливої сфери міста.

Вірю, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто ще кращим і ще затишнішим.

У цей святковий день прийміть слова подяки за Вашу працю. Бажаю Вам і Вашим рідним добра, здоров’я, щастя, благополуччя та добробуту, оптимізму та віри в майбутнє!  Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

З повагою, міський голова С.Анощенко