Працівників сфери послуг привітали з професійним святом

В неділю, 19 березня, працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначатимуть своє професійне свято. З цієї нагоди, 16 березня, міський голова Сергій Анощенко та секретар міської ради Ірина Шумра нагородили кращих працівників сфери побутового обслуговування населення.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери обслуговування міста грамоти виконавчого комітету міської ради отримали працівники - Вавелюк Наталія Сергіївна (перукарня «Етуаль»), Когут Мирослава Михайлівна (Італійська хімчистка), Сільман Ірина Анатоліївна (перукарня «Перукарня»), Шпорлюк Наталія Петрівна (перукарня «Вікторія») та власник майстерні з ремонту взуття Савчук Василь Васильович.

Міський голова подякував всім працівникам за сумлінну працю і відповідальне ставлення до своїх обов’язків та побажав їм міцного здоров’я, добра, значних трудових досягнень, здійснення творчих задумів і заповітних мрій для подальшого розвитку сфери побутового обслуговування населення міста.