Засідання спостережної комісії

З метою здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання, 16 березня 2017 року відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради, на якому розглянуто 5 питань.

Засідання проведено під головуванням Зубрецької Ніни Олексіївни, голови спостережної комісії, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

На засіданні комісії розглядались питання обрання заступника голови спостережної комісії (обрана Світлана Пашко, директор МЦСССДМ), ознайомлення членами комісії з положенням про спостережну комісію, про затвердження плану роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради на 2017 рік, про підготовку й ознайомлення з запитами, листами та про розгляд повідомлення Голопристанської виправної колонії № 7.

Питання детально вивчені та обговорені присутніми членами комісії, серед яких були представники громадських організацій та органів виконавчої влади.

Засідання спостережної комісії проводитимуться в міру потреби, але не рідше ніж один разна квартал.

Секретар спостережної комісії І. Сніжко