Рятувальники навчали працівників одного з міських супермаркетів азам пожежної справи

16 березня співробітники Кузнецовського міського сектору та ДПРЧ-12 ДПРЗ-6 Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежне тренування з працівниками супермаркету «Наш край» товариства з обмеженою відповідальністю фірми «Скорпіо Лімітед».

Працівники Служби порятунку розповіли присутнім про стан з пожежами з початку року в місті «атомників» та області зокрема, нагадали правила пожежної безпеки у побуті, основні причини виникнення пожеж під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду та організація гасіння пожежі на початковому етапі. Також, були озвучені правила безпечної поведінки та відпочинку на воді, у лісі.

Окрім інформаційної бесіди рятувальники запропонували працівникам закладу торгівлі практично відпрацювати гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників. Для більш дієвого ефекту вогнеборці розвели контрольоване багаття, яке вдало загасили працівники супермаркету.

По закінченню тренування, всім присутнім, вогнеборці вручили пам’ятні листівки із заходами пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області,

Відділ НС та ЦЗН