Ліфти в місті працюватимуть

Кузнецовське міське комунальне підприємство, у якого з червня 2016 року арештовано усі рахунки, заборгувало близько 2 мільйонів гривень за обслуговування ліфтів товариству «АРМ-ЕКО».

 

Під час 15 сесії Кузнецовської міської ради представник ТОВ «АРМ-ЕКО» попередив присутніх про те, що у разі збільшення заборгованості, фірма змушена буде припинити обслуговування міських ліфтів, що призведе до їх повної зупинки. Однак, як стало відомо, станом на сьогоднішній день ситуацію вже врегульовано. «Днями між підприємством КП «Житлокомунсервіс» КМР та компанією «АРМ-ЕКО» було укладено договори на обслуговування ліфтів у будинках, котрі передані нам у господарське відання, - розповів директор КП «Житлокомунсервіс» КМР Сергій Мушик. – Тож хочу заспокоїти мешканців міста: ліфти й надалі працюватимуть у звичному режимі. Відключати їх ніхто не буде, оскільки договори між нами та «АРМ-ЕКО» діятимуть вже з березня місяця.

Однак, хочу нагадати, що послуга з технічного обслуговування ліфтів є складовою послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Тож тепер стабільна робота ліфтів повністю залежатиме від своєчасної сплати мешканцями коштів за послугу з утримання будинків та прибудинкових територій».