Земельна комісія розглянула 16 проектів рішень

19 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології під головуванням Олександра Чеха.

Депутатами було розглянуто 16 проектів рішень міської ради, що стосуються врегулювання земельних відносин в місті. За результатами розгляду вищевказаної комісії, два проекти рішень: №652 від 23.02.2017 року «Про надання дозволу громадянину Ковбасюку В.Л. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» та №653 від 23.02.2017 року «Про надання дозволу громадянину Ковбасюку М.Л. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» комісія не підтримала. При розгляді проекту рішення № 904 від 19.04.2013 року «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0700 га для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Федорчуку Дмитру Михайловичу» було заплановано виїзд комісії на земельну ділянку.

Решту проектів рішень «земельною» комісією рекомендовано направити на розгляд чергової сесії міської ради, яка відбудеться, орієнтовно, вже у травні.