Яскраве свято народного мистецтва та дитячої творчості

Великодній тиждень в місті Вараш продовжився вже традиційним святом народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини».

Незважаючи на прохолодну та зовсім не весняну погоду, свято, яке четвертий рік поспіль організовує відділ культури і туризму, зібрало чималу кількість учасників та глядачів. У ньому взяли участь вихованці та педагоги підліткових клубів міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» та центру дозвілля.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Сергій Анощенко: «З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Свято Великодня є символом початку нового життя і торжества добра над злом. Нехай світле Христове Воскресіння наповнить наші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям і злагодою!». Очільник міста цього дня виконав ще одну почесну та надзвичайно приємну місію – відкрив у Парку культури та відпочинку нововстановлений дитячий ігровий майданчик, придбаний за кошти міста.

Програма «Великодніх гостин» містила ще чимало цікавих дійств: виставку-ярмарок писанок та дитячих робіт декоративно-ужиткового мистецтва вихованців Центру реабілітації, цікаві майстер-класи від креативних майстринь з «Творчої кузні», яскраву народознавчо-розважальну програму для дітей «Великодні розваги», яку підготували творчі педагоги МЦСССДМ. Запальними танцями присутніх захоплювали талановиті вихованці танцювального гуртка підліткового клубу «Обрій».

Усі бажаючі мали можливість зробити пам'ятне фото на фоні величезних великодніх писанок, створених майстринями «Творчої Кузні» за сприяння Парку культури та відпочинку. До слова, писанки-велетні виставлятимуться у міському Парку до кінця тижня, тож усі, хто не встиг зробити цікаве фото під час свята, ще матимуть таку можливість.

Завершили свято спільним виконанням доброї української традиції Великодніх гаївок-веснянок - «Кривого танцю», що символізує пробудження життєвої енергії та єдність усіх поколінь.

Кожна людина протягом усього свого життя свято береже у пам'яті найсвітліші та найприємніші спомини дитинства. Тож дякуємо усім, хто долучився то того, аби свято народного мистецтва та дитячої творчості «Великодні гостини» стало для наших дітлахів однією із таких яскравих згадок про дитинство в рідному місті.