Проводять перевірку протипожежного водопостачання

Результат оперативного гасіння пожежі залежить від злагодженості пожежно-рятувальних підрозділів та наявності вогнегасних речовин. Однак, кожна друга пожежа в місті ліквідовується із встановленням пожежних автомобілів на вододжерело, тому неабияку роль в гасінні пожеж становить справність зовнішнього протипожежного водопроводу підприємств, установ, організацій та міста в цілому.

Рятувальники 2 рази в рік проводять перевірку протипожежного водопостачання району виїзду пожежної частини. Так протягом 19-20 квітня персоналом чергових караулів 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з представниками Кузнецовського міського комунального підприємства було проведено перевірку працездатності пожежних гідрантів з пуском води по мікрорайону Вараш та Будівельників.

Велика увага приділялася твердим під’їздам до них, наявності покажчиків, які вказують точне розташування гідрантів та тиску у водопровідній мережі. Все це повинно забезпечувати безперешкодну, безперебійну подачу води на гасіння пожежі, зменшення людських жертв та матеріальних збитків. Перевіркою було встановлено, що всі пожежні гідранти знаходяться в справному стані та готові до експлуатації у разі необхідності.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС України у Рівненській області