Дитячий шашковий турнір «Великодні гостини»

19 квітня  в приміщенні ЗОШ№1 відбувся міський дитячий шашковий турнір «Великодні гостини».

Організаторами стали профком ППО ВП РАЕС (голова  - І.Мельник) та гурток «Шахи» ЗОШ№1 (керівник гуртка – О.Макоєдов). 

 Цей турнір виявився самим багаточисленним. На  старті змагань зібрались 71 учасник з навчальних закладів міста, щоб позмагатись в чотирьох вікових групах.

В категорії «Юні надії» (діти 2009-2010 р.н.) вдало виступили гуртківці шахового  клубу «Гурт» (тренер - Хомчук Никифор Андрійович) здобувши 1 місце  -  Будь Матвій та 2 місце – Мазурик Богдан. А от 3 місце виборола Кньовець Дарина. Також в цій віковій групі організатори відзначили Каракай Юлію і Медиченко Анастасію за 2 і 3 місця серед дівчаток та п’ятирічного Нагорного Дмитра, як самого молодшого учасника турніру.

Найбільше шашкістів зібралось в категорії до 10 років - 38 учасників.

1 місце – Тарасов Олександр, 2 місце – Клим Максим, 3 місце – Проневич Мирослав.

Серед дівчат 1 місце – Кустова Вікторія, 2 місце - Суворова Альона,  3 місце – Кравчук Карина.

В категорії школярів 2003-2005 р.н. перемогу здобув Лобанов Данило, 2 місце – Якимюк Катерина (вона також стала кращою серед дівчат), 3 місце - Ковальчук Дмитро. Серед дівчат 2 місце - Охремчук Каріна,  а 3 місце – Бєлінська Яна.       

Запекла боротьба відбулась у старшій віковій групі між Котом Андрієм та Гупалом Миколою. Обігравши всіх своїх суперників вони зіграли не одну додаткову партію між собою, щоб визначити переможця. Цього разу Микола виявився сильнішим. 2 місце у Андрія, а 3 місце здобув Сєров Іван.

 Переможці отримали грамоти та безкоштовні квитки на кінопоказ дитячих фільмів у клуб–ресторані «Венеція». Після завершення змагань всі учасники посмакували цукерками та печивом з чаєм.

Голова КМШШФ Олександр Макоєдов